Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

В Україні за 10 років усиновили 27 тисяч дітей-сиріт

В Україні за період із 2008 по 2017 роки було усиновлено 27 035 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них у сім’ї громадян України – 18 748.

Про це йдеться у привітанні міністра соціальної політики України Андрія Реви з нагоди Дня усиновлення, – повідомляє 1NEWS.

“За період з 2008 по 2017 роки в Україні було усиновлено 27 035 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них в сім’ї громадян України – 18 748”, – зазначив Рева.

Він нагадав, що саме 10 років тому Президент України підписав Указ про відзначення 30 вересня Дня усиновлення. “Головне завдання дорослих – захистити дитину та її права, а особливо право на сім’ю дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Ми повинні повернути їм те, що, волею долі, у них відібрало життя, – віру в добро і справедливість, а найголовніше – батьківську любов”, – підкреслив Рева.


Джерело: 1news.com.ua 01 жовтня 2018


Тегидіти-сироти,   усиновлення,   права дитини,   захист прав дитини,   сімейні форми виховання,

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі