Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

В Україні кожна п'ята дитина до 10 років дивиться порно

В Україні кожна п'ята дитина до 10 років дивиться порно

60% підлітків готові зустрітися з онлайн-другом, котрим може стати будь-хто.

Як передає прес-служба глави держави, про це сказав уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба під час зустрічі з очільниками профільних міністерств для координації зусиль зі створення інструментів, що захищатимуть дітей від онлайн-булінгу, злочинців, порнографії та інших загроз віртуального світу.

«Українські діти не захищені від цифрових небезпек. При цьому 92% дітей віком до 12 років мають доступ до глобальної мережі», - йдеться у повідомленні.

За словами Кулеби, діти у цьому віці не пов’язують цифрову та реальну загрози.

Він також зазначив, що 22% дітей у віці до 10 років дивляться порнографічні матеріали. «Це прямо дорівнює отриманню травми, яка змінює модель поведінки людини вже в дорослому віці», - переконаний уповноважений президента з прав дитини.

УНІАН


Джерело: УНІАН 12 вересня 2019


Тегиправа дитини,   інтернет,   Інтернет,   соцмережі,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок