
За останні два тижні у громадах Київщини команда Київського обласного хабу проєкту «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей в Україні. Частина-ІІ» разом з партнерами провела цілу серію святкових активностей для дітей.
Автор: Жіночий консорціум України
За останні два тижні у громадах Київщини команда Київського обласного хабу проєкту «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей в Україні. Частина-ІІ» разом з партнерами провела цілу серію святкових активностей для дітей.
Зокрема, до Дня Святого Миколая у Вишгородські громаді відбулася справжня казкова пригода для дітей з родин ВПО та малозахищених сімей, організована разом з партнерами, Благодійним фондом «Святої Ольги». Діти стали учасниками магічного квесту, де допомагали Святому Миколаю врятувати добрих чарівників та запалити вогонь майбутніх свят.
Юні герої змагалися у лицарському турнірі, розгадували зимові загадки феї Морозянки, стріляли з чарівного лука, досліджували алхімічну лабораторію, писали послання рунами та шукали скарби у гобліна. Фіналом свята стала зустріч зі Святим Миколаєм та вражаюче фаєр-шоу.
А у Гостомельській громаді відбулись активності «Про права у новорічні свята» для 200 дітей з родин, що постраждали від війни. Більшість діток цієї громади, які беруть участь у наших заходах, мають статус «дитина війни». Такі активності напередодні новорічно-різдвяних свят є дуже приємними та мають позитивні відгуки від дітей та їх батьків.
Ці події дарують дітям не лише святковий настрій, а й віру в дива, які обов’язково здійснюються, коли є добрі серця.
У межах проєкту надається первинна психологічна допомога, підтримка спільних ініціатив та активностей в громадах та різноманітні соціо-реабілітаційні активності, проводиться навчання дітей і дорослих задля відновлення соціо-економічного стану громад і окремих родин.
Проєкт «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей в Україні. Частина-ІІ» профінансовано ERIKS Development Partner та Radio Aid (Швеція). ERIKS і Radio Aid не обов'язково поділяють висловлені погляди та тлумачення. Відповідальність за контент повністю несе автор.

28 травня 2026 р.
В рамках Проекту «Посилення громадянського суспільства у захисті прав дітей», який ГО "Жіночий консорціум України" реалізує у співпраці та за підтримки Save the Children Ukraine оголошує тендер з організації проведення літньої школи (проживання, харчування).

28 травня 2026 р.
У Сумах, які щодня живуть під звуки сирен і безкінечними обстрілами, особливо важливо мати місце, де можна хоча б ненадовго видихнути. Простір, у якому жінка може не лише бути сильною і зібраною мамою, а й втомленою, чутливою і живою собою!

27 травня 2026 р.
Команда Простору вчергове відвідала одну з громад Чернігівщини, щоб знову створити острівець безпеки та спокою. ✨І, як завжди, простір резильєнтності став місцем де діти і дорослі вчились «тримати удар» і відновлюватися навіть у найскладніші часи! 🤝