Історія жінки, яку надихнули успішні історії інших жінок

«Після визволення мого рідного міста планую взяти участь в його відновленні. Мої навички та вміння точно будуть затребувані». Так написала у своїй заявці при вступі у бізнес-школу Sea-Wee вимушена переселенка Олена (ім`я змінено).
До повномасштабної війни Олена була економісткою і товарознавицею. Однак мала хобі – шиття. Жінка розповідає, що це було захопленням усієї родини, адже бабуся було професійною закріницею, тому уся родина шила для себе. Та й невеликий досвід малого бізнесу, пов`язаного з інтернет-торгівлею у неї теж був. Тож коли через окупацію змушена була переїхати на нове місце, чим займатися довго не обирала.
У Києві жінка пройшла навчання та змінила свою професію з на швачку/кравчиню і вирішила створити майстерню з пошиття текстильних виробів для затишної оселі «ЧАРІВНА ГОЛКА». «Маю мрію відкрити невелику швейну майстерню по виробництву товарів для облаштування оселі та створення затишку - постіль, скатертини, домашній та столовий текстиль», написала жінка у своїй заявці на навчання.
Власне, навчитися писати бізнес-плани професійній економістці складно не було, то ж вона успішно захистила свою роботу, а на отриманий грант придбала обладнання для своєї майстерні - швацьку машинку, оверлок і парову праску.
Нам приємно, що у своїй заявці Олена написала такі рядки: «Досягнення учасниць 1 та 2 хвиль грантової програми надихають та мотивують діяти, йти вперед, вірити в себе». Сподіваємось, що і історія Олени когось надихне та мотивує!
Нагадаємо, що бізнес-школа Sea-Wee працює у межах проєкту «Підтримка участі громадськості у відновленні стійкості громад Чернігівської та Київської областей», який реалізує Жіночий консорціум України. Проєкт має кілька напрямків: виявлення та аналіз проблем, з якими внаслідок війни стикнулись ВПО, місцеві жителі та громади, грошова допомога та підтримка віддалених громад, соціально-економічна підтримка жінок, які втратили малий бізнес чи роботу через війну.
Джерело: Жіночий консорціум України 11 грудня 2024