Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Історія успіху. Міучча Прада вдихнула друге життя в сімейну справу

Кінець сімдесятих років минулого століття. На плечі міланського міма й політичної активістки Міуччі Пради лягає не надто успішний родинний бізнес. Від матері їй перейшла започаткована ще дідусем Маріо справа з пошиття шкіряних сумок.

29-літня Міучча не думала пов’язувати своє життя з модою. Та зрештою їй вдалося не лише вдихнути нове життя у бренд "Прада", а й стати одним із найзатребуваніших світових дизайнерів.

Бурхлива молодість Міуччі абсолютно не вказувала на майбутнє у фешн-індустрії. Вона вивчала політологію в Міланському університеті й отримала докторський ступінь. Хотіла стати мімом і навіть п'ять років виступала в театрі. Була членом комуністичної партії й активно боролася за права жінок. Найгірше, чим може займатись жінка, – це шити одяг та сумки, казала Міучча.

Хоча родинна справа була далекою від зацікавлень Міуччі, дизайнерка поринула в неї з головою. Уже за рік асортимент "Прада "поповнився взуттям, ще за рік – моделями жіночого одягу. Згодом "Прада" запустила свою найвідоміші лінію "Міу Міу", почала випускати спортивний одяг, парфуми та окуляри.

Міучча відмовляється від багатьох кліше у своїй професії. Загальноприйняті канони краси її не цікавлять. А колекції "Прада" змушують сумніватися, чи може таке поєднання форми і фактури узагалі бути естетичним. Та все ж важко уявити сучасну моду без довгих прямих пальто, яскравих принтів та кольорів, чобіт майже до поясу від "Прада".

Дизайнерка не обмежується випуском кількох колекцій у рік. Вона створює одяг для багатьох вистав та фільмів. Серед них – костюми для стрічки "Великий Гетсбі". Для цього Міучча відродила архіви старих колекцій. Їй важливо підтримувати починання талановитих людей. Тому вона заснувала культурний інститут, який підтримує молодих художників.

Міучча Прада допомагає самовиражитися жінкам у всьому світі. Сама ж ніколи не крутиться перед дзеркалом. Адже мода для неї – це можливість транслювати ідеї та робити жінок трохи сильнішими.
 


Джерело: Телеканал новин 24 23 лютого 2015


Тегиправа жінок,   жінки у бізнесі

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".