Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Історія про те, як не втрачати оптимізм

 Коли можливостей немає, а бажання є, то можна і гори зрушити. Так вважає одна із слухачок бізнес-школи Sea-Wee Наталка (ім`я вигадане), яка зберігає анонімність, бо в окупації залишились рідні люди. Саме тому у цій історії не буде багатьох деталей, а буде розповідь про наполегливість і оптимізм однієї жінки.

 
Її бізнес із самого початку був пов`язаний з жіночим одягом. Наталка з дитинства і шила, і плела, хоча цьому ніде спеціально не вчилась. При цьому, основою бізнесу був продаж, який їй вдалось успішно налагодити у рідному місті. Самореалізація, улюблена успішна справа, сім`я – жінка була щаслива своїм життям. Усе скінчилось у лютому 2022 року…
 
Велика війна зруйнувала щасливе життя мільйонів українців. Наталка не стала винятком. З окупації вирвалась у Київ. Та на новому місці виявилось, що доведеться не просто будувати все «з нуля», а багато вчитись, і жити, і працювати по-новому. Це її не злякало і не зупинило.
Спочатку отримала професію кравчині, бо хоч і шила з дитинства, офіційно професії не мала. Потім виявила що має неймовірний талант створювати індивідуальний одяг, вгадуючи смаки замовників. А потім дізналась, що може вчитись у бізнес-школі і отримати грант на розвиток свого бізнесу! Щоб написати грантову заявку опанувала роботу з комп`ютером. Уже найближчим часом, коли отримає нове обладнання, планує створювати унікальний одяг.
 
Якби ви бачили її сяючі, натхенні очі, її посмішку, її оптимізм та віру у себе, то ні хвилини б не сумнівались, що у неї все вийде! Саме іскрометний запал і радість від своїх досягнень спонукали Наталку розказати нам свою історію. Нехай без деталей, але ми маємо ще один надихаючий приклад стійкості та наполегливості української жінки!
 
Бізнес-школа Sea-Wee працює у межах проєкту «Підтримка участі громадськості у відновленні стійкості громад Чернігівської та Київської областей», який реалізує Жіночий консорціум України. Проєкт має кілька напрямків: виявлення та аналіз проблем, з якими внаслідок війни стикнулись ВПО, місцеві жителі та громади, грошова допомога та підтримка віддалених громад, соціально-економічна підтримка жінок, які втратили малий бізнес, працевлаштування жінок ВПО та тих, хто втратив роботу через війну.

Джерело: Жіночий консорціум України 23 вересня 2024


ТегиУкраїна,   історія,   Історія,   оптимізм

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми