Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Історія Ніни Фесенко з села Новоселівка на Чернігівщині

НінаФесенко - з села Новоселівка на Чернігівщині. Її рідне село окупанти знищили вщент, прориваючись у 2022 році в Чернігів. В селі не вцілів жоден будинок, але люди вистояли! І вони не просто вижили, вони будують майбутнє. У 2024 році пані Ніна подала заявку на навчання у бізнес-школі Sea-Wee, успішно захистила бізнес-план, отримала грант, закупила обладнання і відкрила малий бізнес «Приготування готових страв та напівфабрикатів під замовлення».
 
Наводимо історію пані Ніни без купюр, від першої особи:
 
«Ми застали війну вдома. Ворог наблизився до нашого села і гатив по ньому з усього арсеналу що мав. Нас бомбардували з літаків, танків та мінометів. Ми ховалися у погребі всією сім’єю з малими дітьми. Було моторошно і страшно, холодно і голодно. Вже іноді приходили думки, що це кінець. Нашого собаку розірвав снаряд на тому самому місці, де ми були хвилину тому. Що ми пережили знає тільки Бог та небо. Нашу домівку спалили вщент . Розум відмовлявся вірити, що ми тепер безхатьки і було так боляче, що не вистачало повітря.
У нас була передова, бо наше село - це ворота в м. Чернігів і ми мусили вистояти. Кормили наших військових, одягали їх в теплі речі, бо то наші сини, батьки, просто наші найкращі воїни. Так всі разом і вистояли. Не можу згадувати, бо вже плачу…
Так все вже добре – ми мужні та сильні. Ми всі разом! Ми нація! Незламна і вільна!
 
В нашій громаді на сайті я побачила оголошення про набір у бізнес- школу, вирішила спробувати і заповнила анкету.  Успішно пройшла конкурсний відбір, вчилася та отримувала менторську підтримку для розробки бізнес-плану і фінансових розрахунків. Для мене це було не дуже просто, але повчально.
 
Ми знали, коли навчалися, щобудуть обрані не всі на отримання гранту, але мій бізнес-план виявивсянайкращим. На отримані грантові кошти я закупила необхідне обладнаннядля мого бізнесу і тепер розвиваю його, щоб досягти нових успіхів. Це морозильна камера, м’ясорубка, витяжка, набір ножів, набір дощок для роботи з продуктами.Завдяки цьому обладнанню я змогла відкрити власну справу, отримати першу виручку, реалізувати себе.
 
Знаю, як розвиватися далі. Маю вже великі плани і величезне бажання працювати, щоб підтримувати свою сімю та громаду.
Я вдячна за цю можливість, яка допомагає мені реалізувати свої підприємницькі цілі, і сподіваюся на подальший розвиток мого бізнесу.
Також хочу подякувати за можливість взяти участь у тренінгу з мяких комунікативних навичок, який проходив у Чернігові. На цьому тренінгу тренерки пані Оксана та Алла навчили, як правильно складати резюме, як проводити співбесіди, що писати, а що говорити. Я не вірила, що це можна і потрібно писати для мого резюме. За допомогою вправ від тренерок я дізналась про свої сильні та слабкі сторони. Я завжди соромилася себе хвалити, а виявилось, що це (хвалити себе) головне для написання в резюме. 
 
Ваша підтримка саме для жінок має колосальне значення, бо ми, жінки, є берегинями добробуту і піклування для своїх сімей. Ми відповідальні та цілеспрямовані, тверді та роботящі. Україночки найкращі!
 
Цей проєкт є дуже важливим, адже він надає жінкам можливість реалізувати себе в бізнесі, отримати необхідні знання та підтримку для розвитку. Підтримка таких ініціатив допомагає жінкам впевненіше дивитись у майбутнє. Ще раз щиро дякую!»
Нагадаємо, що бізнес-школа Sea-Wee працює у межах проєкту «Підтримка участі громадськості у відновленні стійкості громад Чернігівської та Київської областей», який реалізує Жіночий консорціум України. Проєкт має кілька напрямків: виявлення та аналіз проблем, з якими внаслідок війни стикнулись ВПО, місцеві жителі та громади, грошова допомога та підтримка віддалених громад, соціально-економічна підтримка жінок, які втратили малий бізнес чи роботу через війну.

Джерело: Жіночий консорціум України 12 листопада 2024


Тегиісторія,   Чернігів,   Історія,   Ніна

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".