Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Ігротека для підлітків Хмелівської громади Сумщини

 Настільні ігри – це чудовий інструмент, що допомагає провести підліткам спільний час не лише весело, а  й корисно. Психологи кажуть, вони добре сприяють взаємодії, спілкуванню, а ще – розвивають мислення, уяву, логіку, тренують пам’ять. Тож якщо підлітки збираються разом – це чудовий спосіб відволікти їх від ґаджетів і зайняти чимось розвивальним.

Наша команда обрала чи не найпопулярніші настільні ігри, коли поїхала до Хмелівської територіальної громади на Сумщині. Ми дізналися, що своєї бібліотеки настільних ігор вони не мають, тож у такий спосіб вирішили ще й зацікавити ними громаду. Захід мав назву «Корпоративні настільні ігри як інструмент взаємодії та розвитку», провели його в рамках проєкту «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють».

Спочатку підліткам запропонували «Діксіт», ця гра розвиває фантазію і навички перетворювати думки на слова, а ще допомагає покращити асоціативне мислення. З опису може здатися, що все складно, важко, проте на ділі грати в неї цікаво, що й засвідчили підлітки. Бо ж гра забезпечує правильний азарт, вибудовування тактики. І без перебільшення – нестримний потік фантазії.

Далі була гра «Кодові імена», в якій капітани кожної з двох команд вигадують підказки членам своєї команди, що вказують на секретних агентів, чиї картки з кодовими іменами лежать на столі. Завдання команди - правильно відгадати підказку капітана. Оскільки кожному хотілося побути в ролі капітана і не один раз, то загалом провели 8 батлів. Наша команда переконалася, що не дарма ця гра отримала стільки нагород, вона справді захоплює підлітків, ніхто вже не думав про телефон, усі цілковито були захоплені нею. Відволікалися лише на перекус – сік, чай, печиво – це дозволяло поповнювати запас енергії перед новим батлом. Зрештою всі зосталися задоволеними, сповненими і натхненними.

Нагадаємо, що проєкт «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють» реалізується ЖКУ у Сумській, Запорізькій, Херсонській/Миколаївській, Київській областях та в місті Києві.

У межах проєкту надається первинна психологічна допомога, підтримка спільних ініціатив та активностей в громадах та різноманітні соціо-реабілітаційні активності, проводиться навчання дітей і дорослих задля відновлення соціо-економічного стану громад і окремих родин.

Проєкт «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють» профінансовано ERIKS Development Partner та Radio Aid (Швеція). ERIKS і Radio Aid не обов'язково поділяють висловлені погляди та тлумачення. Відповідальність за контент повністю несе автор.


Джерело: Жіночий консорціум України 10 липня 2024


ТегиУкраїна,   громада,   ігротека

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.