Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Євростат: у Європі зберігається гендерний розрив у зайнятості між чоловіками і жінками

Нові статистичні дані щодо зайнятості та безробіття вказують на серйозний гендерний розрив між чоловіками і жінками у Туреччині, Італії та на Мальті.

Згідно з останнім звітом статистичної служби Європейського Союзу Eurostat, у цих країнах існує найбільший розрив між кількістю працевлаштованих чоловіків і жінок.

За даними 2015 року, у Туреччині працюють 75,3% чоловіків у віці від 20 до 64 років, тоді як серед жінок у тій же віковій категорії кількість зайнятих становить 32,5%

На Мальті у віці від 20 до 64 років на ринку праці задіяні 81,4% чоловіків і 53,6% жінок.

В Італії працюють лише 50,6% жінок, тоді як чоловіків – 70,6%.

Найменший розрив між чоловіками і жінками зафіксований у Фінляндії – лише 2,1%. У Литві, Латвії, Швеції та Норвегії він становить менше 5%.

У Румунії, Австрії, Польщі та Естонії у період з 2005 по 2015 роки розрив збільшився.


 


Джерело: euronews.com 28 квiтня 2016


Тегигендерна нерівність,   права жінок,   кар'єра жінки

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.