Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

«Коло щасливих» на Харківщині: вчимося і розвиваємося

 Проєкт «Коло щасливих» із перших днів роботи, яка насправді почалась задовго до офіційного відкриття просторів і у Пісочині, і в Обухові, демонструє свою багатогранність.

Днями у просторі смт Пісочин провели авторську бізнес-гру «Перевертні», яка допомагає учасникам розвивати підприємницькі здібності. А ще для жінок та дівчат були заняття з нейрографіки. Цей вид творчості – не просто розвага. Він стимулює формування нових нейронних зв’язків у мозку, дозволяє опрацьовувати гнів, страхи, тривожні стани, перетворювати їх в позитивні емоції, усувати внутрішні конфлікти, які провокують розвиток психосоматичних захворювань і просто надихає на нові думки та ідеї. Погодьтесь, у наш час це дуже корисне заняття.

Навіть діти, які потрапляють у простір «Коло щасливих» не просто малюють, а виготовляють хендмейд-наліпки.

Тим часом команда простору взяла участь у тренінгу з кейс-менеджменту, який проводив у Харкові Міжнародний медичний корпус. Завдяки постійному навчанню дівчата зможуть ефективніше працювати, а значить допомогати жінкам і дівчатам.

Проєкт «Коло щасливих» реалізує Жіночий консорціум України у співпраці та за підтримки Norwegian People`s Aid (Норвезької Народної Допомоги). Безпечні простори для жінок, дітей та дівчат-підлітків створюються у м. Обухів Київської області та смт Пісочин Харківської області. Простори дають можливість відвідувати майстер-класи, тренінги та спортивні заходи, безкоштовно отримати різноманітні консультації, допомогу та підтримку, змістовно проводити своє дозвілля у приємному товаристві.


Джерело: Жіночий консорціум України 29 травня 2023


Тегитренінг,   безпека,   допомога,   Коло щасливих,   коло щасливих,   Пісочин

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.