Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

«Як жінці знайти своє місце в житті»: тренінг у «Колі щасливих»

 Нові виклики вимагають нових стратегій реагування, і хоча воєнні дії в Україні тривають уже не перший рік, вчитися долати труднощі потрібно досі, особливо жінкам, перед якими нині постала чимала кількість випробувань. Серед них і пошук свого місця в цьому буремному і мінливому світі. Саме цьому і був присвячений тренінг «Як жінці знайти своє місце в житті», який у просторі «Коло щасливих» в Обухові Київської області провела Оксана Сафронова.

Насамперед він був спрямований на допомогу жінкам у пошуку свого шляху та визначенні життєвих пріоритетів. Пані Оксана наголосила на ключових елементах на шляху до знаходження свого місця в житті. Це, зокрема, самопізнання, бо воно дає змогу нам краще зрозуміти, ким ми є насправді, відділити власні бажання від бажань чи очікувань інших, а ще це увага до себе, до своїх думок, емоцій, почуттів. Самопізнання дає можливість не лише аналізувати свою повсякденну діяльність, але й удосконалювати її. Не менш важливим є й чітке планування: не рухатися за течією, не бути тим, кого ведуть, а самому чітко визначати, куди й до чого йдеш, що є пріоритетом саме для тебе. Ще одним ключовим елементом є безперервне навчання: розширення власних горизонтів, нові навички та вміння, нові знання – це те, без чого в сучасному світі ніяк. А ще, звісно, ресурсне оточення, підтримка якого часто є визначальною. Пані Оксана зауважила, що саме близькі люди, їхня підтримка надихає і мотивує, сприяє особистісному зростанню і допомагає подолати труднощі.

Оскільки тренінг мав практичну складову, то учасниці отримали корисні інструменти та поради для саморозвитку та досягнення особистих цілей. Вони змогли за допомогою фахівчині окреслити чіткі орієнтири для досягнення гармонії та самореалізації. А відповідний інструментарій, як це робити, теж отримали на тренінгу.

Відвідувачки тренінгу залишилися з новими знаннями, а головне – натхненням для подальшого розвитку і досягнення своїх життєвих цілей та чітким усвідомленням, що цього можна досягти.

Нагадаємо, що проєкт «Коло щасливих. Простір для жінок і дівчат» Жіночий консорціум України реалізує у співпраці та за підтримки Norwegian People’s Aid (NPA). Безпечні простори для жінок, дітей та дівчат-підлітків створені у м.Обухів Київської області та селищі Пісочин Харківської області. Простори дають можливість відвідувати майстер-класи, тренінги та спортивні заходи, отримати різноманітні консультації, допомогу та підтримку, змістовно та з користю проводити своє дозвілля у приємному товаристві.

Індивідуальні консультації, які жінки та дівчата отримують у психологинь та юристок, а також їхні історії залишаються конфіденційними і не висвітлюються в медійному просторі.


Джерело: Жіночий консорціум України 22 липня 2024


Тегижінки,   тренінг,   Жінки,   Коло щасливих,   коло щасливих,   місце в житті

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.