Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Жінки, які хочуть йти в політику, підписали Меморандум про співпрацю

 Сьогодні у столиці учасники Політичного українського лобі (ПУЛ) жінок підписали Меморандум про співпрацю громадських організацій, політичних об’єднань, органів влади, міжнародних організацій та інших зацікавлених сторін у межах платформи підтримки жінок у політиці.

Підписання відбулося під час Першого всеукраїнського Форуму «Жінка в сучасній українській політиці — стратегії участі та перспективи»

Платформа підтримки жінок у політиці покликана підвищити участь жінок у прийнятті політичних рішень з метою досягнення гендерної рівності та рівних можливостей жінок і чоловіків і консолідації зусиль , — заявила Тетяна Іваніна, регіональна координаторка проекту .

Юлія Савєльєва, регіональна координаторка ПУЛ жінок презентувала Резолюцію щодо вирішення гендерних питань.

Ми будемо впевнено переконувати, що це питання, яке ми уже другий день обговорюємо, не є питанням другорядним. Зокрема, своєю роботою ми засвідчуємо пріоритети нашої роботи у частинах дотримання принципів законодавства щодо гендерної рівності, дотримання квот, врахування проблем та пріоритетів виборців-жінок, стратегії підвищення потенціалу жінок-лідерів, стратегії розширення електоратом жінок кандидаток, — заявила Юлія Савєльєва.

Тільки коли жінки матимуть таку ж підтримку у світі, як і чоловіки, ми знатимемо, що цей світ дозволяє нам разом будувати життя, яке ми хочемо.

— Ми хочемо, щоб кожен зміг реалізувати свій потенціал у тій сфері, якій прагне, у тій мірі, якій прагне, — заявила координаторка проекту ПУЛ жінок, програмна директорка ГО «Жіночий консорціум України» Віра Поровська.

Платформа підтримки жінок у політиці базується на основних положеннях Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок, розділяє стратегії Пекінської платформи дій, спирається на рекомендації для України, вироблені на 45-ій сесії Комітету CEDAW.

ДОВІДКА: Проект «Побудова жіночого політичного лобі в Україні» впроваджується Всеукраїнською організацією «Жіночий консорціум України» за підтримки Фонду Демократії ООН — The United Nations Democracy Fund. Завдання Проекту — створити громадянську платформу, яка допоможе збільшити представництво жінок на всіх рівнях прийняття рішень.

Проект «Побудова жіночого політичного лобі в Україні» передбачає створення лобі не для захисту інтересів якоїсь окремої партії чи окремої кандидатки, а для захисту інтересів жінок загалом.


Джерело: СоцПортал 05 липня 2016


Тегиполітика,   жіноче політичне лобі,   ПУЛ жінок,   меморандум,   резолюція

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.