Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Зустріч із жінками ВПО в Карапишах Київської області

 Зустріч із жінками ВПО в селах Карапиші Київської області провели фахівчині простору «Коло щасливих». Жінки, з якими зустрічалися, – це ті, хто через війну були змушені полишити власні домівки, шукати прихистку в безпечніших українських регіонах, ті, кого велика війна змусила починати власне життя практично з нуля.

 
Ключовою частиною зустрічі стала бесіда на тему боротьби з гендерним насильством. Учасниці поділилися своїми історіями, переважно болісними, непростими, обговорили важливі питання щодо захисту своїх прав та методи протидії гендерній дискримінації. Звісно, непросто ділитися чимось особистим, тим, що досі болить, утім усім разом удалося створити атмосферу підтримки й довіри, тож розмови були дуже відвертими. Кожна учасниця зустрічі могла висловити свої переживання, страхи, сумніви, натомість отримати поради, підказки, підтримку як від фахівчинь, так і інших жінок. 
 
А щоб зустріч була справді ресурсною, спеціалістки «Кола щасливих» провели арттерапевтичну практику. Жінки натхненно малювали нейрографіку, а це дуже потужний інструмент для вивільнення стресу, розкриття свого потенціалу, творчий процес, що задіює уяву, дрібну моторику рух, дозволяє краще зрозуміти власні емоційні переживання. А ще малювання нейрографіки дає надію на світле майбутнє. Недарма багато хто з учасниць зауважили, що цей досвід став для них новим способом відновлення внутрішньої рівноваги. Зустріч у Карапишах була сповнена турботи, творчості та відчуття єдності, що підкреслює важливість таких виїздів для підтримки жінок ВПО.
 
Нагадаємо, що проєкт «Коло щасливих. Простір для жінок і дівчат» Жіночий консорціум України реалізує у співпраці та за підтримки Norwegian People’s Aid (NPA). Безпечні простори для жінок, дітей та дівчат-підлітків створені у м. Обухів Київської області та селищі Пісочин Харківської області. Простори дають можливість відвідувати майстер-класи, тренінги та спортивні заходи, отримати різноманітні консультації, допомогу та підтримку, змістовно та з користю проводити своє дозвілля у приємному товаристві.
 
Індивідуальні консультації, які жінки та дівчата отримують у психологинь та юристок, а також їхні історії залишаються конфіденційними і не висвітлюються в медійному просторі.

Джерело: Жіночий консорціум України 01 жовтня 2024


Тегижінки,   Україна,   Жінки,   ВПО,   зустріч

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми