Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Зусилля жінок заради миру

Під гаслом «Зусилля жінок заради миру» 4 березня 2014 року у галереї «Інтершик» стартував ІІІ Щорічний соціальний проект «Дефіле по життю 2014» презентацією спільних проектів його учасниць.

Голова ГО «Розвиток.Розвиток» Ірина Борзова наголосила на тому, що головний обов’язок сьогодні кожного стабілізувати ситуацію, пам’ятати, за що боролась Небесна Сотня, працювати в рамках закону і діяти тільки мирним шляхом. Жахливі події, які відбувались у нашій країні протягом останнього часу кричущим болем відбились у душі кожної української жінки. Адже жінка за своєю сутністю завжди стояла на сторожі миру, злагоди, добра. Будь-яка жінка, мати скаже, що життя людини – понад усе.

 

ГО «Розвиток.Розвиток» обираючи для щорічного соціального проекту «Дефіле по життю» головну ідею - «Цінуй життя – життя одне!!!» навіть не передбачала, що вона стане настільки актуальною сьогодні.

 

Керівник соціально-гуманітарних проектів, заступник голови ГО «Розвиток.Розвиток» Наталя Заболотна запевнила: «Всі наші зусилля в рамках діяльності нашої організації будуть першочергово спрямовані на вирішення соціально важливих проблем Вінниччини. Адже складна політична та економічна ситуація в країні ускладнили проблеми соціально вразливих категорій нашого населення. Своїм обов’язком сьогодні ми вбачаємо наполегливо працювати у напрямку вирішення найважливіших питань розвитку у галузі освіти, культури, спорту, молодіжної політики та соціальної сфери».

 

В рамках проекту жінки Вінниччини, які представляють майже 20 громадських організацій, благодійні фонди, бізнес, спорт, мистецтво, культуру, соціальну сферу, медіа-простір, політичні партії, об’єднались навколо ідеї «STOP байдужості! Цінуй життя – життя одне!» та протягом місяця реалізують 12 різнопланових соціально-благодійних проектів:

1. «Жінка за будь-яких обставин!!!»: привернення уваги суспільства на проблеми матерів дітей – інвалідів з дитячим церебральним паралічем. Показати, що жінки стають красивіше з народженням дитини та залишаються жінкою за будь-яких обставин. Організація благодійної допомоги родинам , які мають хвору дитину. з ДЦП.Відповідальні за проект: Ольга Данилюк – приватний підприємець, громадський діяч. Інесса Побережна – власник та керівник аптеки «Здоров’я сім’ї». Ярослава Куряча – представник благодійного фонду «Володимира Продивуса». Анна Турапіна – ведуча телеканалу ВДТ. Вероніка Авдєєва – менеджер фінансового відділу благодійного фонду «Здорова нація».

2. «Життя вище інвалідності»:сприяннядоступності права вільного пересування містом для людей з інвалідністю за допомогою міських служб таксі та допомога у реалізації права на материнство жінок з інвалідністю. Відповідальні за проект: Олена Павлова – голова правління Благодійного фонду «Без кордонів», засновник незалежної школи жіночої політики. Людмила Станіславенко - голова жіночого департаменту Вінницького об’єднання ПП «УДАР» Віталія Кличка».

3. «Протягни руку ближньому»: організація допомоги дітям з сімей с.Турбів, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.Відповідальні за проект: Ольга Крещенецька – директор Турбівського селищного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Анна Гаращук – заступник головного редактора видання «Вінниця-інфо». Катерина Лукашик – дизайнер одягу, власниця дизайн-студії «KORSET». Оксана Святенко – репортер, журналіст, ведуча телеканалу «Віта». Ольга Дернова - головний спеціаліст управління культури та туризму облдержадміністрації. ". Ольга Родченко – власник Торгової Марки«OLGARA», дизайнер, громадський діяч.

4. «Мистецтво краще, ніж вулиця»: підтримка та розвиток дітей із соціально вразливих, малозабезпечених сімей через мистецтво. Відповідальні за проект: Ольга Брига –голова правління ВОГО «Вінницька епоха». Ліля Поліщук – директор дитячого модельного агентства «Princess», організатор конкурсу «Міні міс Вінниця». Марина Симиренко – художник-дизайнер з розпису та художнього рельєфу. Світлана Теренчук - дизайнер одягу, засновник торгової марки «Svitlana Terenchuk». Алла Токарь – співвласник салону квітів «Фіорі» та магазину сувенірів ручної роботи «Фатто а мано

5. «Дякуємо Вам за Ваш жіночий героїзм»: вшанування вінничанок – учасниць Великої Вітчизняної війни, показавши їхню мужність та великий внесок у перемогу над ворогом, з нагоди відзначення 70-ої річниці визволення м. Вінниці від нацистських загарбників. Відповідальні за проект: Анастасія Лановая - член Вінницької обласної громадської організації «Територія мам», депутат студентського парламенту Вінниччини.

6. «Міст між тваринами та людською гуманністю»: звернення уваги населення міста на бездомних і беззахисних тварин та підняти питання байдужого відношення до них, а також зрозуміти шляхи гуманного ставлення до них. Відповідальний за проект: Марина Присняк - голова ГО «Звичка оберігати».

7. «Аборт: вбивство чи медична операція?»: обговорення можливих шляхів вирішення питання необхідності абортів чи їх заборони, звернувши увагу на правові, моральні та релігійні аспекти цієї проблеми. Відповідальні за проект: Анна Станіславенко - головний редактор та співзасновник журналу OUTLINE (MIX). Олена Бессараба - арт-директор МК «ТУТ ВСЕ»; головний організатор І Вінницької обласної«Школи волонтерства». Тетяна Нікіфорова – керівник центру розвитку персоналу «ГЕЛИОС». Лена Малай - засновник дизайн-студіїї «Еліс Мей», організатор концертів. Людмила Бевз – засновник дизайн-студіїї «Еліс Мей», організатор концертів.

8. «Краса стороннім поглядом»: привернення уваги суспільства до проблем та прагнень дітей з фізичними вадами, що перебувають в дитячих будинках через знайомство та їх представлення. Відповідальні за проект: Оксана Паршенко – керівник та власник салону елітної біжутерії "Nature bijoux". Оксана Святенко – репортер, журналіст, ведуча телеканалу «Віта». Марьяна Трачук – менеджер з фінансів та комунікацій у благодійній організації «Благодійний фонд Подільська громада».

9. «Живи зі спортом!!!»: популяризація занять художньою гімнастикою та танцями серед населення області, як одних з найкрасивіших видів спорту та ефективного способу фізкультурно-оздоровчого дозвілля. Відповідальні за проект: Дарія Чернякевич – керівник школи з художньої гімнастики «Еліт». Катерина Плахотнюк – майстер спорту, заступник керівника школи з художньої гімнастики«Еліт». Діана Подолянчук - керівник танцювальної студії “ШАХІНА”. Марина Бондар – керівник танцювальної студії «Incanto».

10. «Добро вашими очима»: привернення уваги суспільства до важливості добрих вчинків, які стають вкрай непомітними у швидкому буденному житті сьогодення. Відповідальний за проект: Олена Носулько –виконавчий директор центру вивчення англійської мови «FLASH». Марина Присняк - голова ГО «Звичка оберігати».

11. «Цінуй Життя – Життя Одне!!!»: донесення до свідомості молоді, що доля людини, у першу чергу, залежить від того, як вона вміє долати життєві перешкоди, позитивно чи негативно сприймає навколишній світ, які цінності вважає головними для себе. Відповідальні за проект: Дарія Тихонова – голова секретаріату ВМГО «Спілка робітничої молоді». Тетяна Калугаряну - перший заступник голови Студентського Парламенту Вінниччини.

12. «Зустріч поколінь»: дослідження та висвітлення життя жінок у період Великої Вітчизняної війни; звернути увагу громадськості до життя ветеранів – жінок учасниць ВВВ; нагадати молоді про особливий статус учасників війни. Відповідальні за проект: Світлана Шевчук - юрист, викладач юридичної дисципліни ТПК ВНАУ. Юлія Гавриш – голова споживчого товариства «Гнівань». Анастасія Лановая -активний громадський діяч, головний спеціаліст Регіонального ресурсно-інформаційного центру "Громади Вінниччини".

 


Джерело: Моя Вінниця 06 березня 2014


ТегиРосія,   жінки у політиці,   Україна

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми