Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Зарплату чоловіків в Індонезії вирішено перераховувати на рахунки дружин

Зарплату одружених бюджетників в Індонезії будуть перераховувати безпосередньо на банківські рахунки їхніх дружин, щоб не допустити позашлюбних зв'язків у чоловіків.
 
Прес-секретар адміністрації провінції Горонтало на острові Сулавесі повідомив, що раніше дружини співробітників скаржилися, що їхні чоловіки приховували кількість грошей, яку вони отримують, і видавали дружинам тільки їжу, передає Бі-бі-сі.
 
Жінки підозрювали, що гроші їхні чоловіки витрачали на інших жінок. Нововведення не поширюється на держслужбовців жіночої статі.


Джерело: finance.ua 13 лютого 2012


Тегигендерна рівність,   чоловіки і жінки,   гроші,   фінанси

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок