Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Закарпатських чоловіків стає менше

У Закарпатській області на 1 січня 2012р. кількість чоловіків становила 598,1 тис. осіб, або 47,9% від загальної кількості постійного населення.

Віковий склад населення області характеризується гендерною диспропорцією, тобто кількість жінок на 51,7 тис. осіб, або на 8,6% більше, ніж чоловіків. Перевага кількості жінок над чоловіками спостерігається у всіх адміністративно-територіальних одиницях області, пише Закарпаття онлпйн.

Кількісна перевага жінок над чоловіками в складі населення спостерігається після 44 років і з кожним наступним роком збільшується. У розвинутих країнах перевищення жінок спостерігається у віці 50-55 років, тобто за межами репродуктивного віку. Переважання осіб чоловічої статі у статево-віковій структурі населення спостерігається тільки у віковій групі до 40 років. На кожну тисячу жінок в середньому припадає 920 чоловіків.

Середньо очікувана тривалість життя при народженні у чоловіків набагато менша від тривалості життя жінок і складає відповідно: 66,1 та 74,3 роки. У 2011 році померло 7347 чоловіків, що складає 50,4% від загальної кількості померлих (міські поселення – 2646 чоловіків, сільська місцевість - 4701).

За шість місяців 2012 року кількість померлих чоловіків збільшилася на 61 особу, або на 1,6% від аналогічного періоду 2010 року. Основними причинами смерті чоловіків залишаються: хвороби системи кровообігу (53,9% всіх померлих), новоутворення (14,8%), хвороби органів травлення (9,2%), зовнішні причини смерті (7,6%) та інфекційно-паразитарні хвороби (3,7%), у т.ч. туберкульоз (1,7%). За січень-червень 2012 року найбільша кількість померлих осіб чоловічої статі зафіксована у містах Ужгород та Мукачеве, Виноградівському, Іршавському, Мукачівському, Тячівському, Ужгородському та Хустському районах. Про це Закарпаття онлайн повідомив начальник відділу статистики населення Віталій Геча.

 


Джерело: Голос Карпат 31 серпня 2012


Тегичоловіки,   тривалість життя,   Закарпаття

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".