Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Зайнятість українських жінок на 10% нижча за чоловічу - Лазебна

На вітчизняному ринку праці рівень зайнятості жінок є на десять відсотків меншим, аніж серед чоловіків.

Про це сказала голова Державної служби зайнятості Марина Лазебна під час круглого столу «Розвиток механізмів гарантування рівних прав жінок та чоловіків у сфері зайнятості», повідомляє кореспондент Укрінформу.

«В Україні рівень зайнятості серед жінок є на 10 відсотків нижчим, аніж серед чоловіків. І, на жаль, ситуація має тенденцію до погіршання. Якщо в першому кварталі 2013 року чисельність зайнятих чоловіків зросла на 150 тисяч, то працюючих жінок в Україні стало менше на 106 тисяч», - сказала Лазебна.

Загалом, як констатувала вона, із січня по липень нинішнього року на обліку у центрах зайнятості перебувало 556 тисяч безробітних жінок.

«Ми працювали над тим, щоб знайти їм роботу. І 140 тисяч знайшли свої робочі місця. Нині рівень працевлаштування серед жінок становить 25%, тоді як загальний по Україні - 30 %», - сказала вона.

За словами голови Державної служби зайнятості, ні для кого не є секретом, що роботодавці неохоче беруть на роботу жінок із маленькими дітьми.

«Така ситуація потребує швидкого та ефективного реагування. Певні механізми встановлення гендерної рівності закладені в Законі про зайнятість населення, але ми вже сьогодні бачимо необхідність посилення та вдосконалення їх. Тому Державна служба зайнятості та Міністерство соціальної політики розробили нові ініціативи, які спрямовані на покращення становища жінок на ринку праці та підвищення їх конкурентоздатності, - повідомила Лазебна, додавши, що «лише послугою із надання ваучера на навчання чи підвищення кваліфікації ще під час декретної відпустки зможуть скористатися понад 10 тисяч жінок».
 


Джерело: УКРІНФОРМ 11 вересня 2013


Тегижінки,   безробіття,   Жінки

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми