Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Журавський: Заборона легальних абортів лише поглибить демографічну кризу

Народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів Віталій Журавський вважає, що введення заборони на аборт може призвести до поширення корупції у медичній сфері, внаслідок чого кількість штучних переривань вагітності лише збільшиться. Відтак саме за його ініціативи Комітет Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності відхилив проект закону № 2646-1 щодо заборони аборту, запропонованого народними депутатами Олександром Сичем, Русланом Марцинківим та Русланом Зеником.

На переконання Віталія Журавського, заборона легальних абортів призведе до стрімкого зростання кількості кримінальних абортів, насильницької смертності новонароджених, сирітства, що у подальшому лише поглибить демографічну кризу. «Це пов’язано не лише з ростом числа самих підпільних абортів, але й необхідністю лікування чисельних ускладнень від таких абортів, що також є однією з основних причин вторинного безпліддя у жінок», - наголосив політик.

Він переконаний: введення заборони на аборт може призвести до поширення корупції у цій сфері, внаслідок чого кількість абортів лише збільшиться. «Питання покращення демографічної ситуації в країні має вирішуватися не тільки шляхом встановлення додаткових заборон у сфері штучного переривання вагітності (вирішення цього питання знаходиться у морально-етичній площині, а не у сфері законодавчого регулювання), скільки шляхом системних соціально-економічних перетворень, спрямованих на покращення життя населення України», - додав Віталій Журавський.

«Зокрема, йдеться про дотримання законодавчо встановлених державних соціальних стандартів та державних соціальних гарантій, забезпечення умов для впровадження здорового способу життя, посилення заходів з підвищення ролі родини у суспільстві та її зміцнення, заохочення до народжуваності», - резюмував народний депутат.


Джерело: Прес-служба Партії регіонів 23 травня 2013


Тегизаборона на аборт,   аборт,   права жінок

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми