Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Журавський: Заборона легальних абортів лише поглибить демографічну кризу

Народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів Віталій Журавський вважає, що введення заборони на аборт може призвести до поширення корупції у медичній сфері, внаслідок чого кількість штучних переривань вагітності лише збільшиться. Відтак саме за його ініціативи Комітет Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності відхилив проект закону № 2646-1 щодо заборони аборту, запропонованого народними депутатами Олександром Сичем, Русланом Марцинківим та Русланом Зеником.

На переконання Віталія Журавського, заборона легальних абортів призведе до стрімкого зростання кількості кримінальних абортів, насильницької смертності новонароджених, сирітства, що у подальшому лише поглибить демографічну кризу. «Це пов’язано не лише з ростом числа самих підпільних абортів, але й необхідністю лікування чисельних ускладнень від таких абортів, що також є однією з основних причин вторинного безпліддя у жінок», - наголосив політик.

Він переконаний: введення заборони на аборт може призвести до поширення корупції у цій сфері, внаслідок чого кількість абортів лише збільшиться. «Питання покращення демографічної ситуації в країні має вирішуватися не тільки шляхом встановлення додаткових заборон у сфері штучного переривання вагітності (вирішення цього питання знаходиться у морально-етичній площині, а не у сфері законодавчого регулювання), скільки шляхом системних соціально-економічних перетворень, спрямованих на покращення життя населення України», - додав Віталій Журавський.

«Зокрема, йдеться про дотримання законодавчо встановлених державних соціальних стандартів та державних соціальних гарантій, забезпечення умов для впровадження здорового способу життя, посилення заходів з підвищення ролі родини у суспільстві та її зміцнення, заохочення до народжуваності», - резюмував народний депутат.


Джерело: Прес-служба Партії регіонів 23 травня 2013


Тегизаборона на аборт,   аборт,   права жінок

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.