Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Жінок-керівників удесятеро менше, ніж чоловіків

Жінки як і раніше недостатньо представлені на вищих корпоративних посадах. Такими є дані Організації економічного співробітництва й розвитку (ОЕСР).
 
Організація з’ясувала, що відповідно до списку 2009 року (це останній рік, за який є порівняльні дані) жінки займають лише кожне десяте місце в керівництві компаній, передає портал «Дело». Процентне співвідношення значно варіюється залежно від країни. Найвищий відсоток жінок на подібних посадах — у Норвегії (близько 40%). Такі показники стали можливі завдяки введенню в цій скандинавській країні в 2006 році примусової квоти.
 
У Швеції, Франції, Словаччині й Фінляндії кількість жінок на керівних постах варіюється від 15 до 20%, а в Німеччині, Японії й Нідерландах не перевищує 5%.

Євросоюз збирається оголосити про нові міри, спрямовані на поліпшення гендерного балансу в керівництві компаній.

Іспанія, Ісландія, Франція, Нідерланди, Бельгія й Італія прийняли закони, які повинні сприяти встановленню гендерної рівноваги на керівних постах компаній — відсоток жінок повинен збільшитися до 20-40%. ОЕСР відзначає, що поки що немає переконливих доказів того, що продуктивність компанії збільшується, якщо в її правління входить більше жінок, однак усе більше поширюється думка, відповідно до якої гендерне розмаїття у фірмах збільшує кадровий резерв для топ-менеджерів.
 
Ці дані були опубліковані організацією напередодні Міжнародного жіночого дня 8 березня. Крім цього, організація провела дослідження (Gender Browser), пов’язані з гендерним розривом у розмірах заробітної плати, зібрала статистику по тривалості життя жінок та їхній участі в парламентах й інших вищих органах влади.

Джерело: Відомості.UA 06 березня 2012


Тегигендерна рівність,   гендерна нерівність,   жінки-керівники,   ОЕСР,

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми