Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Жінки в ЗСУ: Порошенко потішив феміністок

У Збройних Силах України злужат і працюють понад 55 тисяч жінок. Про це розповів президент України Петро Порошенко на офіційній сторінці в Facebook.

"Сьогодні в лавах Збройних сил України проходять службу та працюють понад 55 тисяч жінок. З них 25 тисяч - військовослужбовці ЗСУ", - зазначає глава держави.

Порошенко підкреслив, що в цьому році вперше в ході військового параду до Дню Незалежності по Хрещатику крокував окремий парадний розрахунок майбутніх офіцерів, військовослужбовців-жінок поряд з солдатами.

На параді марширували курсантки Військового інституту КНУ ім. Шевченка та Військового інституту телекомунікацій та інформатизації їм. Героїв Крут.

У Києві на честь 27-річчя незалежності України на Хрещатику відбувся військовий парад, який назвали "Маршем нової армії".

Наголошується, що нинішній парад був одним з наймасштабніших до Дня незалежності, в якому взяли 250 одиниць техніки, у тому числі над Хрещатиком пролетіла військова авіація.

У п'ятницю, 24 серпня, тисячі людей прийшли подивитися на масштабний військовий парад до Дня незалежності.

 


Джерело: Знай 27 серпня 2018


Тегигендерна рівність,   жінки в армії,   права жінок,   армія

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.