Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Жінки стимулюють економіку

Прекрасна половина людства - двигун торгівлі. Якщо уряд усуне гендерну нерівність у трудовій сфері та освіті, і слабка стать зможе стати двигуном економіки для більшості країн

$ 15 трлн. складе світовий ринок «жіночого шопінгу» вже в 2014 році. Зараз жінки витрачають $ 12 трлн. з $ 18,4 трлн. у роздрібній торгівлі. Смаки й уподобання жінок визначають тенденції розвитку економіки.

$ 42-47 млрд. щорічно втрачає Азіатсько-Тихоокеанський регіон через обмеження на роботу для жінок. Ще $ 16-30 млрд. становлять втрати через гендерний розрив в освіті. 1 млрд. потенційних споживачів-жінок живуть в країнах, що розвиваються, але поки у них обмежений доступ до вищої освіти, соціальних прав і можливостей працювати, заробляти і витрачати. Усунення гендерних бар'єрів в Китаї, Росії, Індонезії, Філіппінах, В'єтнамі і Кореї забезпечило б світ великою кількістю робочих рук. І тоді вже до 2020 року середній дохід у цих країнах виріс би на 14%.

53% міських сімей в Україну матеріально забезпечують жінки. Для сіл ця цифра становить 45%. Причому в 14% сімей в нашій країні працюють тільки жінки. З іншого боку, вони рідше підробляють, ніж представники сильної статі: через великий обсяг домашньої роботи п'ята частина українок воліє пожертвувати зайвою заробітком, в той час як серед чоловіків таких - лише 14,3%.

 


Джерело: Инвестгазета 15 лютого 2012


Тегигендерна рівність,   рівність чоловіків і жінок,   гендерна нерівність,   економіка

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми