Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Жінки поводяться як бідні, чоловіки - як багаті - дослідження

Австралійські вчені в ході дослідження виявили ще одне розходження між чоловіками й жінками.

Виявилося, що сильна стать частіше прагне до статусу, ніж до грошей, у той час як жінки віддають перевагу матеріальному статку.

Для того щоб зробити ці висновки, учені з Університету Квінсленда опитали 1068 студентів, відзначається в науковому звіті про дослідження. Учасники повинні були відповістити на запитання, що вони зволіють - бути найбагатшим громадянином у суспільстві - або мати більше грошей, ніж у першому випадку, але займати не настільки завидне громадське становище. За перший варіант голосували в основному чоловіки, за другий - жінки.

"Таке ж розходження спостерігається між багатими й бідними людьми", - відзначив професор Пол Фріджтерс, автор дослідження. "Багаті люди звичайно вважають статус більш важливим, а для бідних людей важливіше більше заробляти", - цитують ученого на сайті Університету Квінсленда.

Отримані результати Пола Фіджтерса і його колегу Редзо Муйкіка анітрошки не шокували. Прагнення небагатих людей до грошей легко пояснити тим, що, переживши убогість, вони піклуються про те, щоб їм вистачало грошей на мінімальні потреби. Про те, щоб бути краще інших, частіше хвилюються люди із забезпечених родин.

Прагнення чоловіків до високого статусу також нескладно зрозуміти. "Більша схильність чоловіків до володіння високим статусом уписується в довгий ряд біологічних досліджень, починаючи з Дарвіна. Схоже, чоловіки впевнені, що високий статус дає більше можливостей для спарювання, які супроводжують звання чемпіона", - підкреслив Фіджтерс.

У своєму дослідженні співробітники Університету Квінсленда зуміли також вивчити поведінкові моделі мігрантів. Виявилося, що приїжджі більше схильні прагнути до статусу, ніж до грошей.
 


Джерело: ICTV 10 грудня 2012


Тегигендерна нерівність,   кар'єра жінки,   доходи

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.