Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Жінки отримуватимуть зарплату нарівні з чоловіками лише через 202 роки

Згідно з доповіддю Всесвітнього економічного інституту, в світі досі впевнено панує гендерна нерівність. Остаточно подолати її вдасться тільки через 202 роки – найбільше шансів на це у Ісландії.

Про це повідомляє Platforma.

Всесвітній економічний інститут опублікував доповідь, в якій говориться про гендерну нерівність станом на 2018 рік. У дослідженні враховувалося становище жінок у 149 країнах світу, в тому числі економічні та політичні права, можливості й доступність освіти та медицини. З’ясувалося, що найбільше гендерна нерівність проявляється в держуправлінні – тільки 18% міністрів і 24% депутатів на планеті є жінками.

Хоча не набагато краще справи йдуть і в інших сферах – чверть жінок у 44 країнах світу неграмотні, а в 40% державах їм досі недоступно фінансове обслуговування на одному рівні з чоловіками. В цілому станом на 2018 рік гендерна нерівність у світі складає 68% – це на 0,1% менше в порівнянні з 2017 роком.

За оцінками вчених, швидше за всіх повної гендерної рівності повинна досягти Ісландія, яка займає в рейтингу перше місце вже не один рік. Далі йдуть Норвегія та Швеція. Україна ж перебуває всього лише на 65 позиції. Проте остаточно побороти економічну гендерну нерівність вийде тільки через 202 роки.


Джерело: zik.ua 25 грудня 2018


Тегигендерна рівність,   права жінок,   зарплата

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми