Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Жінки грають в "інші" комп’ютерні ігри

Кожен другий геймер у Німеччині – жінка. Проте вони мають зовсім інші вимоги до комп'ютерних ігор, ніж чоловіки.

 

Замість лоскотання нервів та безперервної боротьби за виживання представниці прекрасної статі воліють радше розслабитися та відчути себе частиною якоїсь спільноти. Тому серед жінок так популярні насамперед так звані "соціальні ігри".
У соцмережах на кшталт Facebook вони можуть грати не проти, а разом зі своїми друзями та знайомими: населяти таємничі світи, розвивати фермерства або ж звільняти фантастичні поселення від злих духів.

Просто перестріляти всіх суперників – такого в "жіночих" іграх не буває.

"Для жінок дуже важлива атмосфера гри. Вона мусить бути приємною", - каже Корнелія Ґепперт, одна з небагатьох дизайнерок комп'ютерних ігор у Німеччині.

При цьому деталі – звуки, освітлення чи фарби – відіграють першорядну роль. Сама Корнелія з дитинства грала в найрізноманітніші комп'ютерні ігри – від невинного "тетріса" до брутальної "resident evil".

"Можуть бути і "стрілялки", - каже розробниця, - але при цьому обов'язково має світити сонечко".

Зрозуміти, чого хочуть жінки, для розробників комп'ютерних ігор не так просто, адже переважна більшість з них – чоловіки. Частка представниць протилежної статі хоча й зросла останнім часом, але все ще становить не більше 20 відсотків.

Аби якось "розрулити" таку ситуацію, галузеві об’єднання нині цілеспрямовано розшукують саме розробниць, дизайнерок та тестувальниць.
Коли Ґепперт лише починала своє кар'єру, галузь комп'ютерних ігор була в початковій стадії.

"Жінок тоді у цій галузі майже не було, - пригадує вона. - Я була, як екзотичний звір". Те, що більшість колег Корнелії, - чоловіки, їй ніколи не заважало. Чому в цій галузі так мало жінок, вона не розуміє.

"Адже ти маєш можливість створити геть новий світ і принести задоволення людям, - каже дизайнерка. – Для мене це найкраща професія у світі".
 


Джерело: mukachevo.net 17 серпня 2012


Тегижінки і чоловіки,   комп'ютерні ігри

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми