Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Жінки частіше ініціюють розрив шлюб

Моменти, коли судно сімейного життя дає текти і стрімко прямує до дна, досліджували вчені під керівництвом Майкла Розенфельда з університету Стенфорда.

Раніше досить поширеною думкою була теза про те, що жінки від розриву відносин страждають більше, тому прагнуть за всяку ціну зберегти шлюб. Дослідження показало, що це твердження дійсності не відповідає.

Вчені прийшли до висновку про те, що у випадках, коли сімейне життя дає явну тріщину, в більшості випадків ініціаторами шлюборозлучних процесів є саме жінки.

Проведені раніше дослідження на цю тему вказували, що психологічна травма у жінок від розлучення сильніше, але оговтуються вони від травми набагато швидше.

Розенфельд проаналізував інформацію про 2 262 людей у ​​віці від 19 до 94 років, які перебували у шлюбі або романтичних стосунках на момент старту дослідження в 2009 році.

До завершення дослідження в 2015 році 371 чоловік розлучився зі своїм партнером. Виявилося, що у випадках, коли мова йде про розірвання шлюбу в 69 відсотків випадків ініціатором була саме жінка.

У розрив романтичних відносин або цивільного шлюбу приблизно однаковий внесок робили двоє партнерів. Вчені пояснюю таке нерівномірний розподіл ініціативи тим, що багато сучасних леді сприймають шлюб, як атавізм, якийсь незручний пережиток минулого, яких значно обмежує їхні права.

За останній час сучасні, піддані впливу емансипації жінки, утиск власних прав сприймають дуже болісно. Відповідно, коли в сімейному житті спостерігаються серйозні труднощі - заміжні дами сприймають це як шанс відновити ущемлені права, починають процес розірвання шлюбу. Важливо також і те, що жінки в деяких сім'ях отримують набагато більший дохід.


Джерело: infoportal.pp.ua 26 серпня 2015


Тегичоловіки і жінки,   розлучення,   психологія

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми