Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Жінки-підприємці з усієї України зберуться на форум у Львові

22-23 травня у Львові відбудеться другий практичний Форум для жінок-власниць бізнесу «Українки в бізнесі: власна справа − розвиток та успіх», повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Цей Форум стане вже третьою подією у схожому форматі. Попередні відбувались у Києві та Дніпропетровську, учасниками яких стали представниці бізнесу з різних регіонів України.

Організатори цьогорічного Форуму − Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) у партнерстві з Українським жіночим фондом, консалтинговим агенством «Вєдіс», соціальною мережею для жінок-підприємців «Українки в бізнесі» та куратором програми «Invest for the Future» в Україні Марією Котвіцькою. Подія пройде за підтримки посольства США в Україні.

До участі у Форумі організатори запрошують жінок-підприємців, власниць бізнесу (які мають досвід підприємницької діяльності від півроку до 5-ти років) з Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Волинської, Дніпропетровської, Херсонської, Одеської та Запорізької областей.

«Підтримка та розвиток жіночої підприємницької діяльності – це одна зі складових ефективного зростання економіки і запорука вирішення соціальних і економічних завдань України», − вважають організатори. Мета Форуму – стимулювати розвиток жіночого підприємництва в Україні, розглянути приклади успішних підприємств, керівниками/засновниками яких є українські жінки, показати шлях для розвитку та пошуку нових перспектив. Протягом двох днів жінки-підприємці матимуть можливість навчатися у професіоналів та спілкуватися з однодумцями, які щодня стикаються зі схожими викликами і труднощами. Учасниці Форуму будуть ділитися власним досвідом, ідеями та досягненнями у веденні бізнесу. Одна з цілей заходу − популяризація та розширення соціальної мережі «Українки в бізнесі» для допомоги і можливості залучення жінок до підприємництва в Україні».

Формат конференції передбачає 12 практичних сесії протягом 2-х днів з кращими експертами з фінансів, права, маркетингу, продажів, комунікації, тайм-менеджменту, соціальних медіа, а також серію зустрічей за круглим столом. Під час сесій учасниці отримають корисні та практичні навички, що допоможуть розвинути власний бізнес, вони шукатимуть шляхи вирішення актуальних питань та матимуть можливість розширити ділові контакти, отримати індивідуальні консультації. А історії успіху жінок-підприємців стануть джерелом натхнення для усіх учасниць Форуму. На резидентів конференції чекає також продовження навчання і всебічна підтримка після події у форматі он-лайн консультацій і тренінгів від менторів проекту.

Серед почесних гостей та доповідачів Форуму: Евелін Бучацький, партнер бізнес-акселератора Eastlabs, Агнєшка Білінська, керівник представництва Vital Voices у Польщі (організації, що підтримує та надихає активних жінок у всьому світі), Марія Котвіцька, директор та співвласник міжнародної агенції «AGV – Aftermarket Global Vision», автор проекту бізнес-платформи для жінок www.ukrainky.biz, Софія Опацька, декан Львівської бізнес-школи УКУ, Тетяна Герасимова, власник консалтингового агентства з фінансових питань «Вєдіс», Тетяна Романенко, бізнес-тренер з питань підвищення рівня фінансової грамотності, голова правління кредитної спілки «Юкон», Оксана Руда, директор програм ІСАР «Єднання», Світлана Гончарова, автор популярного ресурсу для мам www.flymama.info, Андрій Гринчук, адвокат, керуючий партнер юридичної фірми «Гринчук Мазур та Партнери», Леонід Золін, коучер, автор унікальної системи візуальної психодіагностики, Тарас Хома, викладач LvBS, експерт з фінансів, Отар Довженко, медіаексперт, викладач Школи журналістики УКУ.

Довідка

Детальніше про програму Форуму − на сайті www.ukrainky.biz.
Для участі у Форумі потрібно заповнити анкету учасника та додати CV. Завантажити анкету
Заповнену анкету і CV треба надіслати до 10 травня 2014 р. за електронною адресою: [email protected] Онлайн-реєстрація на Форум відкрита з 19 квітня до 10 травня 2014 року на сайті www.ukrainky.biz.

 

 


Джерело: Львівські новини 07 травня 2014


Тегигендерна рівність,   права жінок,   жінки у бізнесі

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.