Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Жінкам в Ірані дозволять відвідувати деякі спортивні матчі

Іранська влада заявляє, що частково зніме заборону жінкам відвідувати спортивні змагання, в яких беруть участь чоловіки.

Заступник міністра спорту Абдольхамід Ахмаді заявив, що Рада державної безпеки Ірану схвалила план, який передбачає правила доступу жінкам і їхнім родинам на відвідини деяких спортивних поєдинків, "Радіо Свобода".

"Ахмаді заявив, що обмеження все-таки будуть, але заборону на які саме види спорту скасують, не уточнив. Нові правила доступу жінок на спортивні змагання наберуть чинності до березня 2016 року", -зазначаэ видання.

Нещодавно президент ФІФА Зепп Блаттер закликав Іран скасувати заборону жінкам дивитися футбол на стадіонах.

Нагадаємо: жінки в Ірані не можуть відвідувати більшість спортивних події після ісламської революції 1979 року.


Джерело: УКРІНФОРМ 06 квiтня 2015


Тегиправа жінок,   Іран

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.