Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Жінці, ув'язненій за спробу потрапити на волейбол в Ірані, скасували половину вироку

У Тегерані помилували Гонче Гавамі, засуджену до тюремного ув’язнення за протест проти заборони жінкам відвідувати разом з чоловіками спортивні матчі.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Брат Гонче Іман Гавамі розповів Guardian, що апеляційний суд скасував для неї сім місяців ув’язнення, які залишалися, тож дівчина не зобов’язана повертатися до в’язниці.

26-річну Гонче Гавамі затримали у червні минулого року, коли вона спробувала потрапити на волейбольний матч у Тегерані. Після цього іранська прокуратура звинуватила її у зв’язках з опозицією.

У листопаді 2014 року суд Тегерану засудив Гавамі до року ув’язнення за «розповсюдження антидержавної пропаганди», але згодом її випустили під заставу на час розгляду апеляції.

Гонче Гавамі провела у в’язниці 151 день, зокрема місяць в одиночній камері.

Гавамі має подвійне громадянство - іранське та британське. У Міністерстві закордонних справ Британії привітали новину про помилування жінки, але висловили занепокоєння, що їй досі заборонено виїжджати з країни.

 


Джерело: УКРІНФОРМ 03 квiтня 2015


Тегиправа жінок,   Іран

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".