Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Життя «з нуля» Вікторії з Херсону

 «У нас був стабільний, власний будинок, діти займались спортом, ми працювали і подорожували. Ми просто не цінували того, що у нас було», - розповідає сьогодні колишня жителька Херсону Вікторія.

 

Власний будинок її родина звела у мальовничому місці – поблизу Антонівського мосту. Тому наступ агресорів вони спостерігали на власні очі. Каже, довго не могли повірити у реальність того жаху, що відбувався.

 

Рятуючись від війни, сім`я Вікторії опинилась у Києві. Розповідає, що одразу почала волонтерити, але треба було за щось жити. У рідному Херсоні Вікторія  була менеджером зі збуту і супервайзером. За багато років напрацювала не тільки досвід, але й авторитет серед клієнтів. У Києві ця сфера виявилась перенасиченою і жінка зрозуміла, що не готова починати стару роботу «з нуля».

 

Сьогодні жінка розповідає, що ідея відкрити клінінгову компанію «CleanVik» виникла спонтанно. На її реалізацію потрібні були кошти і цю нову для неї сферу треба було вивчати. Підтримкою та допомогою стала бізнес-школа Sea-Wee, один із напрямків проєкту «Своєчасна та належна допомога та підтримка населенню, яке постраждало від війни».

 

Про бізнес-школу Вікторія дізналась від колег-волонтерів. Каже, що спочатку не вірила ні у свої сили, ні в успіх, бо взагалі не мала такого досвіду, необхідних знань і не вміла писати бізнес-плани. Тепер, розповідаючи про навчання, отримані знання та грант на розвиток бізнесу жінка не стримує яскравих позитивних емоцій. «Саме навчання було як подарунок, бо в житті безкоштовно нічого не дають, а тут – і знання і кваліфікована менторська підтримка були безплатними. Класно був організований процес, з першої хвилини все було зрозуміло що і як робити», - розповідає Вікторія.

 

А ще вона каже, що під час навчання зустріла багато талановитих дівчат з геніальними бізнес-ідеями. «Це відкриває горизонт, дивишся на інших і думаєш, що і ти усе зможеш». За словами Вікторії, період навчання був дуже мотивуючим у її житті. А коли захистивши свій бізнес-план вона отримала грант, то кілька разів перечитувала повідомлення, бо не могла повірити в його реальність.

 

Завдяки участі у проєкті Вікторія придбала професійну техніку сучасного прибирання: окремі пилососи для вологого і сухого прибирання, віконний пилосос та необхідні спецзасоби для цієї техніки.

 

«Я знаю як важливо щоб послуга була якісною. А сучасне прибирання – це не тряпки і віники, а хороша спецтехніка», - говорить Вікторія. Вона уже зробили аналіз ринку та «конкурентну розвідку» і впевнено та з оптимізмом планує майбутній розвиток своєї справи. Каже, що сім`я її дуже підтримує, а коли стає геть важко, діти та чоловік переконують, що у неї все вийде. 

 

Вікторія каже, що максимальне завантаження справами – хороший спосіб позбутися дурних думок і депресії. «Коли розписаний весь день, немає часу лити сльози», - каже вона.

 

Нагадаємо, що бізнес-школа Sea-Wee - один із напрямків проєкту «Своєчасна та належна допомога та підтримка населенню, яке постраждало від війни», який Жіночий консорціум України реалізує у Київській та Чернігівській областях і місті Києві. Цей напрямок передбачає підтримку жінок, що втратили малий бізнес чи роботу через війну. Загалом проєкт спрямований на виявлення та аналіз проблем, з якими внаслідок війни стикнулись ВПО, місцеві жителі та громади, грошову допомогу та психологічну підтримку, підтримку віддалених громад та ін.

 


Джерело: Жіночий консорціум України 16 лютого 2024


Тегиісторія,   життя,   Вікторія

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".