Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Хотіли прострі для відпочинку – зробили його!

 

Днями відбулось відкриття підліткового простору на базі Первомайського ліцею «Лідер», що на Миколаївщині. Це стало можливим завдяки участі команди ліцею у проєкті «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють», а саме у напрямку «Участь дітей у житті громад».

Нагадаємо, що простір   – це результат низки тренінгів для школярів старших класів, де дітей вчили виявляти проблеми громад, визначати, які з цих проблем важливі саме для них, шукати шляхи їх вирішення для покращення свого життя та життя однолітків. І що не менш важливо - брати на себе відповідальність за вирішення проблем.

Підлітки-учасники висували багато ідей, сперечались, домовлялись, малювали свої мрії, рахували скільки чого потрібно і навіть які кольори вони хочуть бачити у просторі. Тепер, коли проєкт реалізовано, він має дві зони – музичну і ігрову-релаксаційну. А прикрашають його картини самих дітей.

Учні ліцею швидко освоюють свій новий простір – грають у інтелектуальні та рухливі ігри, знімають відео для соцмереж і просто з комфортом відпочивають.

А учасники тренінгів отримали сертифікати і хороший досвід реалізації проєкту. Але не менш важливо інше - вони на власні очі бачать, як результат їхньої праці дарує радість іншим людям – і дорослим, і дітям!

Проєкт «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють» реалізується ЖКУ у Сумській, Запорізькій, Херсонській/Миколаївській, Київській областях та в місті Києві.

У межах проєкту надається первинна психологічна допомога, підтримка спільних ініціатив та активностей в громадах та різноманітні соціо-реабілітаційні активностей, проводиться навчання дітей і дорослих задля відновлення соціо-економічного стану громад і окремих родин.

Проєкт «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють» профінансовано ERIKS Development Partner та Radio Aid (Швеція). ERIKS і Radio Aid не обов'язково поділяють висловлені погляди та тлумачення. Відповідальність за контент повністю несе автор.

 

 


Джерело: Жіночий консорціум України 21 травня 2024


ТегиУкраїна,   відпочинок,   простір,   Простір

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.