Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Хілларі Клінтон відзначила заслуги жінок

У четвер, в Міжнародний жіночий день, уряд США відзначив заслуги 10 жінок, що борються за права людини і рівність.

Вручаючи нагороди, держсекретар США Гілларі Клінтон зазначила, що боротися за права і рівноправність жінок не тільки правильно, але і доцільно:

«Коли поліпшується життя жінок, стає краще жити їхнім сім'ям, це зміцнює суспільство і сприяє створенню нових можливостей для економічного зростання та підвищення добробуту. Ми знаємо, що інвестування в працевлаштування жінок, в їх освіту і охорону їхнього здоров'я сприяє прискоренню економічного зростання на більш широкій основі».

У цьому році серед лауреатів - член адміністрації однієї з афганських провінцій Маріам Дурані, яка активно виступає за економічну рівність, і майор поліції з Бразилії Прісілла де Олівейра Азаведо, яка бореться з бандами наркоторговців.

Політичний активіст з Бірми Зін Мар Аунг нагороджена за її зусилля у боротьбі за права етнічних меншин. Журналіст Хінет Бедойя Ліма з Колумбії, яка писала статті про контрабанду зброї і стала жертвою згвалтування, відзначена за викриття сексуального та іншого насильства щодо жінок.

Архітектор і політичний активіст з Лівії Хана Ель-Хебші нагороджена за те, що під час революції допомагала документально фіксувати випадки насильства. Анізія Ахмед отримала нагороду за боротьбу з насильством у сім'ї на Мальдівах.

Активіст-правозахисник з Пакистану Шад Бегум відзначена за її внесок в організацію політичної освіти та розвиток послуг кредитування в одному з найбільш консервативних районів її країни.

Політичний активіст із Саудівської Аравії Самар Бадаві відзначена нагородою за те, що оскаржила в судовому порядку закони, що обмежують право жінки виходити заміж, працювати або пересуватися без дозволу чоловіка-опікуна. Правозахисник із Судану Хава Абдалла відстоювала права переміщених осіб з провінції Дарфур.

Член парламенту Туреччини Сафак Павей була відзначена за свій внесок в захист прав інвалідів, жінок і нацменшин в країнах Близького Сходу, Південної Азії та Африки.

Присутня на церемонії разом з Клінтон перша леді США Мішель Обама сказала, що ці жінки відмовилися приймати світ таким, яким він є:

«Вони бачать корупцію і намагаються викрити корупціонерів. Вони бачать пригнічення і намагаються покласти цьому край. Вони бачать насильство, бідність, дискримінацію та нерівність і з ризиком для власного життя намагаються якимось чином вплинути на ситуацію. День за днем ​​ці жінки відкрито заявляють про те, про що ніхто інший не наважився заявити. Рік за роком вони потерпають і переносять труднощі, які мало хто з нас змогли б витримати».

Клінтон закликала нинішніх та минулих лауреатів, чоловіків і жінок у всіх країнах продовжувати боротися за гендерну рівність:

«Ми хочемо, щоб голоси посилювалися і злилися в міжнародний хор, який чітко і однозначно заявив би, що жінки та дівчата заслуговують тих же прав і можливостей, які є у їхніх батьків, братів і синів».

Держсекретар США щорічно вручає нагороди в Міжнародний жіночий день, починаючи з 2007 року. Наразі нагороджені жінки з 34 країн, в основному за внесок у справу захисту прав жінок.


Джерело: Голос Америки 09 березня 2012


Тегигендерна рівність,   Хілларі Клінтон,   права жінок,   боротьба за права жінок

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.