Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Що таке кейс-менеджмент і чому він важливий?

 На початку 2025 року команда проєкту «Допомога, відновлення, відбудова для дітей та України, про яку вони мріють. Частина III», який впроваджується ГО ЖКУ у співпраці та за підтримки ERIKS Development Partner та RadioAid (Швеція), що реалізується ГО «Жіночий консорціум України», розпочала третю фазу своєї діяльності.

Цей проєкт вже зарекомендував себе як дієвий інструмент підтримки вразливих груп населення, а зараз отримав новий імпульс для подальшого розвитку.

Перша зустріч команди була присвячена ознайомленню з концепцією третьої фази, її цілями та завданнями. Під час обговорень визначено ключові пріоритети й оновлені напрямки роботи. Особливу увагу привертають нові компоненти проєкту, серед яких вагоме місце займає кейс-менеджмент.

Що таке кейс-менеджмент і чому він важливий?

Кейс-менеджмент — це індивідуальний підхід до вирішення проблем кожного учасника проєкту, що передбачає системну підтримку: від аналізу ситуації до практичної допомоги. Завдяки кейс-менеджменту проєкт зможе ще ефективніше працювати з дітьми, родинами та громадами, які потребують допомоги.

Січень став підготовчим етапом для фахівців, які будуть працювати в новому напрямку. Вони успішно підвищили свою кваліфікацію та отримали сертифікати, що дозволяє їм впроваджувати кейс-менеджмент на високому професійному рівні.

Наприкінці місяця запланована онлайн-зустріч-інструктаж, під час якої фахівці ознайомляться із розробленими для роботи анкетами, гайдами та методичними матеріалами. Ця зустріч стане важливим кроком у практичній підготовці команди до впровадження нового підходу в їхній роботі.

Третя фаза проєкту ERIKS відкриває нові можливості для допомоги та розвитку, а також посилює спроможність команди, спрямованої на довготривалі зміни в житті тих, хто потребує підтримки.

Слідкуйте за оновленнями проєкту, адже разом ми створюємо історії успіху та будуємо кращу реальність для громад.

Нагадаємо, що проєкт «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють.» стартував влітку 2022 року у п’яти регіонах: Запорізькій, Сумській, Миколаївсько-Херсонській, Київській та місті Києві. А з початку літа 2024 року у цих же регіонах стартував проєкт «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей в Україні. Частина-ІІ». За більш як два роки роботи десятки тисяч сімей з дітьми, людей з інвалідністю та похилого віку, ВПО, що найбільше постраждалими від війни отримали гуманітарну та соціально-психологічну допомогу, діти отримали гранти на реалізацію своїх ініціатив у громадах, жінки пройшли навчання у грантовій школі та отримали гранти на розвиток малого бізнесу. Серед багатьох позитивних результатів проєкту став посібник із правилами гумантіарної роботи для НГО, який команда проєкту стоврила, спираючись на власний досвід роботи. З січня 2025 року впроваджується наступна частина проєкту «Допомога, відновлення, відбудова для дітей та України, про яку вони мріють. Частина III».


Джерело: Жіночий консорціум України 29 сiчня 2025


ТегиУкраїна,   робота,   кейс-менеджмент

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми