Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Ще одна історія сміливої та наполегливої слухачки бізнес-школи Sea-Wee

 До 2014 року Вікторія викладала у ВУЗі маркетинг, тож добре знається на рекламі. З початку війни вона виїхала на територію, підконтрольну Україні, а у 2022 році їй знову довелося тікати від окупації. Так вона опинилась у Києві.

Сьогодні жінка розповідає, що довший час продовжувала викладати у своєму виші, який релокували. Однак, зрозуміла – щоб більше заробляти треба йти у бізнес і робити мерчі. Як маркетолог Вікторія добре знає, що мерчі, вельми популярні сьогодні, привертають увагу до бренда чи продукції і підсилюють його образ. Та й взагалі по суті є пересувною рекламою, саме тому вони такі поширені. Але придумати мало. Обладнання для виробництва, спеціалізованого друку на тканинах, коштує не дешево.

Про бізнес-школу Sea-Wee і можливість після навчання отримати грант для закупівлі обладнання Вікторія дізналась від подруги. Каже, що найбільш корисним для неї був фінансовий напрямок у школі. А ще, як і усі бенефеціарки проєкту, Вікторія говорить про позитивні враження від спілкування з тренарами і менторами школи, а також  іншими ученицями, про обмін не тільки професійним, а й життєвим досвідом. Та й просто про приємні знайомства з людьми, чиї долі намагалась, але не змогла зламати війна.

Нагадаємо, що бізнес-школа Sea-Wee працює у межах проєкту «Підтримка участі громадськості у відновленні стійкості громад Чернігівської та Київської областей», який реалізує Жіночий консорціум України. Проєкт має кілька напрямків: виявлення та аналіз проблем, з якими внаслідок війни стикнулись ВПО, місцеві жителі та громади, грошова допомога та підтримка віддалених громад, соціально-економічна підтримка жінок, які втратили малий бізнес чи роботу через війну.


Джерело: Жіночий консорціум України 28 жовтня 2024


ТегиУкраїна,   історія,   бізнес-школа,   Історія

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".