Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Вінниці вимагають спеціальні умови для роботи жінок-поліцейських

Для жінок-поліцейських, які вийдуть патрулювати вулиці Вінниці, не створено умов для навчання та роботи, переконані активістки з гендерних питань. Про це повідомляє Depo.Вінниця.

За словами радника з гендерних питань Тетяни Міхновець, умови для жінок у навчальному центрі не відповідають європейським вимогам.

"Туалети, наприклад, пристосовані для чоловіків, немає окремої кімнати для прийому їжі. І це стосується не тільки жінок. Перейнявши закордонну модель організації патрульної поліції, умови для майбутніх поліцейських залишили українськими", - каже Міхновець.

На думку активістки, для полісменок важливо мати відповідні умови праці, адже від цього напряму залежатимуть результати їхньої роботи.

"Все залежить від того, де буде місце їх постійної дислокації. Там повинні бути умови такі ж, як і за кордоном: кімната для прийому їжі, душові кабіни, кімната психологічного розвантаження. Все це треба вивчити і привести у відповідність до європейських стандартів", - переконана активістка.

У прес-службі обласної поліції кажуть, що особливих умов для жінок у колишній міліції теж не було, вони завжди працювали на рівні з чоловіками. Щодо патрульних поліцейських, то вони підпорядковані Департаменту патрульної поліції України, і якими будуть їх умови в майбутньому наразі невідомо. Поліцейські кажуть, що це питання актуальне не лише для патрульних поліцейських, а й усіх працівників поліції, які часто працюють в не найкращих умовах, і теж потребують їх поліпшення. В ході реформи поліцейської системи, такі поліпшення планують впроваджувати протягом наступних 6-7 років.


Джерело: Depo.Вінниця 28 грудня 2015


Тегиправа жінок,   ґендерна рівність

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".