Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Вінниці вимагають спеціальні умови для роботи жінок-поліцейських

Для жінок-поліцейських, які вийдуть патрулювати вулиці Вінниці, не створено умов для навчання та роботи, переконані активістки з гендерних питань. Про це повідомляє Depo.Вінниця.

За словами радника з гендерних питань Тетяни Міхновець, умови для жінок у навчальному центрі не відповідають європейським вимогам.

"Туалети, наприклад, пристосовані для чоловіків, немає окремої кімнати для прийому їжі. І це стосується не тільки жінок. Перейнявши закордонну модель організації патрульної поліції, умови для майбутніх поліцейських залишили українськими", - каже Міхновець.

На думку активістки, для полісменок важливо мати відповідні умови праці, адже від цього напряму залежатимуть результати їхньої роботи.

"Все залежить від того, де буде місце їх постійної дислокації. Там повинні бути умови такі ж, як і за кордоном: кімната для прийому їжі, душові кабіни, кімната психологічного розвантаження. Все це треба вивчити і привести у відповідність до європейських стандартів", - переконана активістка.

У прес-службі обласної поліції кажуть, що особливих умов для жінок у колишній міліції теж не було, вони завжди працювали на рівні з чоловіками. Щодо патрульних поліцейських, то вони підпорядковані Департаменту патрульної поліції України, і якими будуть їх умови в майбутньому наразі невідомо. Поліцейські кажуть, що це питання актуальне не лише для патрульних поліцейських, а й усіх працівників поліції, які часто працюють в не найкращих умовах, і теж потребують їх поліпшення. В ході реформи поліцейської системи, такі поліпшення планують впроваджувати протягом наступних 6-7 років.


Джерело: Depo.Вінниця 28 грудня 2015


Тегиправа жінок,   ґендерна рівність

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі