Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Висока мода — для жінок-інвалідів

Сьогодні в київському клубі «Dante Park» відбудеться унікальна подія — перший масштабний фешн-проект для людей з обмеженими можливостями Fashion Chance. Ідея проведення заходу, формат якого передбачає дефіле за участі жінок-інвалідів, належить Клубові щасливих мам «Lantana» за підтримки Українського тижня моди та Національної асамблеї інвалідів України. Проект покликаний налагодити виробництво гарного й водночас зручного одягу для жінок з обмеженими можливостями, а також показати, що і в інвалідному візку можна залишатися красивою та привабливою.

Менеджер заходу Катерина КУНДЕЛЬСЬКА говорить про дві глобальні мети Fashion Chance: «Перша — одягнути жінок з інвалідністю. Ми опитували людей з різними фізичними вадами і визначили, що одяг для них має дуже велике значення. Красиве вбрання, безперечно, додає їм духовної сили та впевненості в собі. Друга мета — привернути до проблеми увагу тих людей, що мають змогу приймати якісь законодавчі рішення та впливати на ситуацію в країні: депутатів, бізнесменів. Ми прагнемо показати, що інваліди можуть мати рівні права не лише в моді, а й в будь-яких інших сферах. В Україні індустрію моди для людей з обмеженими фізичними можливостями не дуже розвинено, тож наш проект може бути своєрідним поштовхом. Подібні заходи раніше відбувалися лише на місцевих рівнях. Приємно, що дизайнери радо відгукуються на пропозицію допомогти: ми разом працюємо над конструкціями, щоб було і гарно, і зручно, і модно». Над проектом працювали дванадцять дизайнерів з усієї України, зокрема: Вікторія Карпенко, Ірина Сербина, Сергій Белз, Тетяна Романенко, Діана Агаян, Наталя Анрі, Олександра Аннамурадова, Анна Яковенко, Аміна Гасем, Оксана Малюк, Олеся Федорович і Голда Виноградська. Моделі продефілюють у літніх та вечірніх сукнях, модерних костюмах і навіть у весільному вбранні. Комісію відомих майстрів модної індустрії, які обиратимуть найкращі роботи на Fashion Chance, очолюватиме президент Українського тижня моди, Володимир Нечипорук.

Окрім іншого, проект дає можливість розкритися по-новому українським дизайнерам, адже створювати одяг для моделей з особливими потребами — це зовсім інший рівень професійності. Зокрема до Fashion Chance долучилася молода художниця та дизайнерка Діана Агаян, підібравши для показу сукні зі своєї попередньої колекції. «Я залюбки погодилася на участь у цьому заході. Адже неодноразово наголошувала, що створюю одяг для жінок, і для мене не має значення, якими є ці жінки. Вважаю, що чим більше в нас буде таких проектів, тим швидше суспільство змінюватиме своє ставлення до жінок з інвалідністю, а також до будь-яких людей з обмеженими можливостями. Сподіваюся, це сприятиме тому, що громадськість зацікавиться та активно допомагатиме їм», — ділиться майстриня своїми думками. Організатори прагнуть, щоб атмосфера шоу не була сповнена жалістю, а навпаки — принесла учасникам та глядачам позитивні емоції.
 


Джерело: День 25 липня 2012


Тегиправа жінок,   жінки-інваліди,   мода

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.