Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Відродження після війни

 На початку 2022 року у чернігівчанки Ані були неймовірно яскраві професійні перспективи. Лише у 2020-му вона з відзнакою закінчила Київський національний університет технологій та дизайну, отримала диплом магістра дизайну за спеціальністю художник-модельєр. І одразу випустила 5 колекцій, дві з яких були представлені на тижнях моди в Києві та Берліні.

Успішний старт приніс Ані багато пропозицій про співпрацю та замовлень. Вироби її бренду «leCRI» неодноразово публікували у L'officiel та Vogue. Після Тижня моди, що проходив у Києві 3-6 лютого 2022 року, вона почала шукати приміщення для студії у столиці…..

Повномасштабне вторгення перевернуло світ Ані, як і мільйонів українців….

Аня з батьками «поїхала в нікуди». Через три доби зупинились на західній Україні, оселились у порожньому сільському будинку. Несподівано виявилось, що у власників будинку є своє ател`є. Так Ані вдалось швидко влаштуватись на роботу у новому, абсолютно незнайомому місці.

Звичайно, це була не висока мода і взагалі не мода, але це було те, що найнеобхідніше. Вісім місяців вона шила розгрузки для військових. Розповідає, що знайти роботу вдалось тільки їй, тож батьки повернулися додому після деокупації. А наприкінці 2022 року і Ані почали телефонувати старі клієнти і пропонували роботу.

Аня розповідає, що у Чернігів повернулась в період тотальних локдаунів. Темно, холодно, професійний інструмент – стара в`язальна машина 80-х років. Допомогою у відродженні бренду стала участь у проєкті бізнес-школа Sea-Wee. Тепер у Ані є нова в`язальна машинка і матеріали для роботи. І хоча висока мода в Україні зараз справді не на часі, Аня успішно відроджує справу і радує своїх клієнтів новими виробами. 

Нагадаємо, що бізнес-школа Sea-Wee - один із напрямків проєкту «Своєчасна та належна допомога та підтримка населенню, яке постраждало від війни», який Жіночий консорціум України реалізує у Київській та Чернігівській областях і місті Києві. Цей напрямок передбачає підтримку жінок, що втратили малий бізнес чи роботу через війну. Загалом проєкт спрямований на виявлення та аналіз проблем, з якими внаслідок війни стикнулись ВПО, місцеві жителі та громади, грошову допомогу та психологічну підтримку, підтримку віддалених громад та ін.


Джерело: Жіночий консорціум України 01 березня 2024


ТегиУкраїна,   історія,   життя

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".