Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Вчені: Чоловіки часто переоцінюють свої математичні здібності

У багатьох країнах професії, пов'язані з наукою, технологіями і математикою, обирають в основному чоловіки. Між тим, у початковій школі дівчатка справляються з тестами з математики краще, ніж хлопчики. Вчені з Університету Вашингтона (США) хотіли з'ясувати, як установка і минулий досвід впливають на думку людей про власні здібності до математики, передає Psych Central.

Фахівці провели два незалежні дослідження. У першому взяли участь 122 студента. Учасники виконали тест з математики і отримали зворотний зв'язок про результати. Потім добровольці пройшли інший тест з математики. Потім їх попросили припустити, наскільки добре вони впоралися з цим тестом.

У другому дослідженні брали участь 184 добровольця. Вони виконали такі ж тести, але зворотного зв'язку не отримали. Учасники теж спробували вгадати свої результати. Також у добровольців запитали, чи хотіли б вони піти на курси з математики або працювати по професії, пов'язаній з математикою.

Вчені помітили, що чоловіки, які брали участь в обох дослідженнях, були схильні переоцінювати свої здібності. А ось жінки досить точно передбачали свої результати. Чоловіки, які отримали зворотний зв'язок, краще вгадували результати другого тесту. Крім того, чоловіки, які брали участь у другому дослідженні, хотіли піти на курси з математики або працювати за професією, пов'язаною з цією наукою, частіше, ніж жінки.

Жінки, які до дослідження мали позитивний досвід вирішення математичних задач, як правило, теж переоцінювали свої математичні здібності. Як відзначають вчені, позитивний досвід відіграє дуже важливу роль.
 


Джерело: Освітній портал 30 червня 2015


Тегичоловіки,   гендерна рівність,   психологія

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".