Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

В рамках проекту Shakhtar Social вперше буде сформована команда дівчат

"Шахтар" продовжує розвивати клуб, проводячи, серед іншого, роботу і з дітьми. Вже повноцінно функціонує Shakhtar Social – проект, створений з метою реалізації корпоративної соціальної політики клубу. Основні напрямки діяльності фонду: здоров'я, освіту, гендерна рівність, соціальне залучення, благодійність.

Офіційний сайт "Шахтаря" повідомляє, що в рамках діяльності проекту провела перше тренування команда дівчат. Вік футболісток – 6-7 років.

"Дві групи займалися протягом години: діти виконували вправи на спритність, координацію і дриблінг, а також відпрацьовували різні ігрові елементи.

За підсумками перегляду буде сформована перша футбольна команда дівчат. Відбір триває. Запрошуємо дівчат 2011 і 2012 року народження в харківський спортивний комплекс «Хвиля» (вул. Астрономічна, 7а) в понеділок, середу і п'ятницю. Тренування стартують вже 10 грудня" – йдеться в повідомленні.

 


Джерело: ua-football.com 11 грудня 2018


Тегигендерна рівність,   права жінок,   жіночий футбол,   дискримінація жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.