Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

В енергетиці чоловіки обіймають до 90% керівних посад

В енергетиці на 80-90 відсотках керівних посад працюють чоловіки, тому необхідно запроваджувати гендерне квотування при обранні членів наглядових рад.

Про це на прес-конференції в Укрінформі сказала заступник міністра з питань європейської інтеграції Наталія Бойко, повідомляє кореспондент агентства.

"На керівних посадах жінок все менше, на конференціях, де ми виступаємо, - 80-90% чоловіків. Дуже часто за столом можна побачити одну-двох жінок, коли мова йде про найвищий рівень прийняття рішень. Дуже багато з нас відчули: коли йдеться про професіоналів однакового рівня, перейти на наступний рівень дають представникам іншої статі", - сказала Бойко.

Проте у сфері енергетики, попри чоловіче обличчя галузі, кожен третій співробітник - жінка. Та це не означає, що потрібно запроваджувати гендерне квотування в галузі.

"У сфері енергетики кожен третій співробітник - жінка. Попри чоловіче обличчя галузі, жінка - берегиня енергетики. Кількість жінок, задіяних у ланці управління, все-таки зростає. Гендерний стереотип, який залишився з часів Радянського Союзу, скоро зникне", - сказала Кривенко.

На її думку, гендерне квотування в енергетиці необхідне, щоб надати можливість підтримки жінок.

"Ефективність квотованих наглядових рад є кращою, оскільки жінки володіють іншими специфічними навичками, мають інше ставлення до оцінки ризиків", - зазначила Бойко.


Джерело: УКРІНФОРМ 07 березня 2019


Тегигендерна рівність,   жінки у владі,   права жінок,   жінки у бізнесі

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми