Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

В Україні з'явиться нове свято: День батька

У перший місяць літа в Україні з'явиться нове свято - День батька. Відповідний указ президента затвердив Кабінет міністрів.

День батька пропонується відзначати щороку у третю неділю червня. У 2019 році свято припадає на 16 червня. Неофіційно в Україні такий день раніше святкували або в третю неділю червня, або в третю неділю вересня. Однак на офіційному рівні це свято так і не було затверджено.

Мінсоцполітики та віце-прем'єр Іванна Климпуш-Цинцадзе вважають логічним запровадження офіційного Дня батька поряд з вже існуючими Днем родини (8 липня), День матері (друга неділя травня) та Днем захисту дітей (1 червня), а тому виступили з подібною ініціативою.

До речі, спочатку ініціатором створення цього свята називають місіс Додд з США, яка в такий спосіб хотіла висловити вдячність своєму батьку. До речі, тепер у цей день держава і громадяни підтримують небагатих одиноких батьків.


Джерело: РБК-Україна 10 травня 2019


Тегигендерна рівність,   права чоловіків,   День батька

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.