Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

В Україні відкриється центр підприємництва StartUp Women

Найближчим часом в Україні відбудеться запуск російського проекту StartUp Women , в рамках якого проводитимуться освітні програми, зустрічі та форуми для підприємниць.

За словами співзасновниці StartUp Women в Росії Марії Косенкової, український онлайн-ринок «yе перенасичений ні в одному сегменті, в той час як у США будь-який проект має безліч конкурентів. Це дає можливості для компаній України зайняти вільні ніші і почати успішно розвиватися. В Україні поки не так активно розвинена підприємницька культура».

«Я вирішила розвивати не жіночий напрямок у бізнесі, а Жінку в бізнесі, - каже керівниця StartUp Women, співзасновниця Центру підприємництва StartUp Ukraine Ганна Петрова. - Немає різниці між жіночим і чоловічим бізнесом. Важливо показати жінкам, що завдяки бізнесу ти можеш і мрії реалізувати, і дитину ростити, і за чоловіком доглядати. У нас дуже мало Жінок у бізнесі , ось чому прийшов час почати про це говорити !».

За словами Петрової, StartUp Women проводитиме зустрічі з успішними бізнес-леді , а навесні відбудеться великий форум, присвяченій темі жінки в бізнесі.
 


Джерело: Велика ідея 29 жовтня 2013


Тегиправа жінок,   жінки-підприємці,   жінки у бізнесі

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.