Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

В ОАЕ жінки щасливіші за чоловіків - дослідження

Жінки в ОАЕ щасливіші за чоловіків, а загалом рівень щастя в країні вищий за середньосвітовий.

Про це в Аджмані (ОАЕ) на конференції "Якість життя в ОАЕ" з нагоди Міжнародного дня щастя розповів Джон Хелівел. Він є співавтором дослідження рівня щастя у світі World Happiness Report, яке здійснив Інститут Землі при Колумбійському університеті в США, повідомляє газета Gulf News.

"Рівень щастя в ОАЕ вищий за середньосвітовий, а жінки виявилися щасливішими за чоловіків. Магічними ключами від щастя є довіра, щедрість та соціальні зв'язки", - сказав Джон Хелівел.

Під "ключами від щастя" він мав на увазі високий рівень соціальних зв'язків, довіру населення до керівництва країни і почуття ідентичності між еміратцями та правителями, а також щедрість останніх у розподіленні матеріальних благ. "У випадку ОАЕ не можна сказати: це все (високий рівень щастя - ред.) лише тому, що країна багата на нафту. Це буде недостатнім поясненням, адже є інші країни, які мають нафтові багатства, проте розподіляють їх у суперечливий спосіб. В ОАЕ питання розподілу матеріальних благ здійснюється без ворожнечі", - зазначив дослідник.

Він нагадав, що ОАЕ посіли 17-е місце з-понад 156 країн, продемонструвавши найкращий результат у регіоні. За словами Джона Хелівела, у випадку ОАЕ було опитано кілька тисяч корінних мешканців країни у період 2005-2011 років, яких попросили визначити свій рівень щастя за 10-бальною шкалою. Серед чинників, що впливають на відчуття щастя, зазначені сім'я, забезпечення робочим місцем, стан здоров'я, свобода робити життєвий вибір, рівень політичних свобод, міцні соціальні зв'язки, відсутність корупції тощо. У свою чергу, Спадкоємний принц Аджману шейх Аммар бін Хумейд Аль Нуемі підкреслив зусилля керівництва ОАЕ, спрямовані на покращення рівня життя громадян, зокрема кроки зі створення робочих місць, підвищення якості послуг, безпеки та розвиток інфраструктури.

Згідно з дослідженням World Happiness Report, представленим минулого року, найщасливішою країною світу було визнано Данію, найменш щасливою - Того. З арабських країн до топ-20 рейтингу увійшли лише ОАЕ. Україна посіла 91-е місце.

Високий рівень щастя в Еміратах підтверджує й національне дослідження, проведене в країні в рамках програми Watani серед 4 тис. респондентів (громадян і експартіатів). Лише 12% опитаних дали негативну відповідь про своє сприйняття життя в ОАЕ. Згідно з іншим опитуванням, UAE Opinion Survey, проведеним компанією з маркетингових досліджень TNS Mena, 9 із 10 громадян ОАЕ (або 91%) задоволені або дуже задоволені якістю свого життя. Цей показник є дуже близьким до результатів найщасливіших країн світу - Данії, Голландії та Швеції, де своїм життям дуже задоволені 97% населення. За словами еміратців, керівництво країни "дає громадянам будинки чи ділянки для їхнього будівництва, освіту, медичне обслуговування, робочі місця та величну мирну країну", "високі зарплати" і загалом "полегшує життя, адже дає громадянам більше, ніж просто задоволення базових потреб".



Джерело: УКРІНФОРМ 23 березня 2013


Тегичоловіки,   жінки,   ОАЕ

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".