Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

В Аргентині іноземці можуть укласти одностатевий шлюб

Аргентина стала першою країною в світі, де іноземці можуть офіційно вступити в одностатевий шлюб.
 
Перший союз між гомосексуальною парою зареєстровано в РАГСі міста Росаріо у провінції Санта-Фе. Шлюб уклали парагвайці Симон Касаль та Серхіо Лопес.
 
Раніше туристи-геї могли оформити сімейний союз лише в Канаді і тільки за обов'язкової умови, що одностатеві шлюби дозволені в їхніх країнах проживання (в Парагваї вони заборонені), повідомляє РИА "Новости".
 
"У цей історичний день вперше в світі громадяни будь-якої держави отримали законне право оформити гомосексуальний шлюбний союз", - заявив журналістам після одруження голова Аргентинської федерації лесбіянок, геїв, бісексуалів і транссексуалів Естебан Паулон.
 
У 2002 році Аргентина стала першою латиноамериканською країною, яка офіційно дозволила особам однієї статі жити в цивільному союзі. Але при цьому у них не було всіх прав, які має гетеросексуальна подружня пара. Зокрема, вони не могли всиновлювати дітей.
 
Закон про одностатеві шлюби був схвалений в липні 2010 року, незважаючи на масові маніфестації під гаслами "Діти мають право на тата і маму", "Так" - шлюбу між чоловіком і жінкою", "Господь проти гомосексуалізму".
 
Зараз повноправні одностатеві шлюби дозволені в Нідерландах, Бельгії, Канаді, Іспанії, ПАР, Норвегії, Швеції, Ісландії, Португалії, деяких штатах США, а також в столиці Мексики Мехіко. Легальні форми "гомосексуального союзу" існують ще в 20 країнах.


Джерело: NEWSru.ua 28 березня 2012


Тегиодностатеві шлюби,   Аргентина

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".