Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

В Ірані вперше з 1979 року призначили послом жінку

В Ірані вперше від часу ісламської революції 1979 року призначили послом жінку.

Як пише «Rzeczpospolita» з посиланням на іранське агентство Fars, послом призначили колишню речницю іранського МЗС Марсіє Афхам.

Поки що невідомо, в якій країні вона очолить посольство.

Колишня речниця є однією з найбільш високопоставлених жінок в країні, і стане другою жінкою-дипломатом в історії Ірану і першою після ісламської революції. Вперше цю посаду обійняла Мегрангіз Долатшахі, яка в 70-х роках була послом у Копенгагені.

Правозахисні організації часто критикують владу в Тегерані за порушення прав жінок, в тому числі високий рівень побутового насильства, а також примушення до шлюбу 10-річних дівчат.

Президент Хасан Роухані стверджував в ході виборчої кампанії, що він вживе заходів щодо поліпшення становища жінок у країні, але поки що прогрес у реформах йде повільно.

 


Джерело: Вголос 15 квiтня 2015


Тегижінки у владі,   права жінок,   Іран

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі

 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.