Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Уряд Швеції за рівність статей

Уряд Швеції збирається зрівняти права жінок в оплаті праці, в представництві на керівних постах, як на державній службі, так і в комерційних компаніях. Презентація співпраці з організацією «HeForShе», яка входить в структуру ООН, відбулася 17 червня.

Швеція буде прагнути до того, щоб створити перший в світі гендерно рівний уряд. Державні установи повинні взяти на себе ініціативу і таким чином вплинути на приватний сектор. Мета - до 2016 року в правліннях великих компаній, 40% повинні займати жінки. Інакше, уряд буде змушений вводити спеціальні квоти, які комерційні фірми повинні будуть виконувати, при наймі співробітників.

Зміни торкнуться і академічного світу. У період з 2016 по 2019 планується зробити гендерно рівним і професорський склад наукового світу Швеції.

Щоб скоротити різницю в заробітній платі між чоловіками і жінками, уряд пропонує батькам тримісячну відпустку по догляду за дитиною, замість нинішніх двох.
 


Джерело: Радио Швеция 22 червня 2015


Тегигендерна рівність,   гендерна нерівність,   права жінок,   Швеція

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".