Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Українські жінки економніші за чоловіків

Регулярно відкладати певну суму грошей звикли 15% українців, майже 25% економлять час від часу

Як передає кореспондент «Коментарів», про це повідомив виконавчий директора асоціації банків України Сергій Мамедов.

За його словами, в країні регулярно економлять 13% чоловіків і 16% жінок. Ще майже 31% українок і близько 22% українців думають двічі перед тим, як витратити невелику суму грошей.

Крім того, дослідження показало, що в Україні роблять заощадження «на чорний день» 40,8% населення. На великі покупки та ремонт - 21,2%, на відпочинок - 14,5%. При цьому величезна кількість опитаних не сильно замислюється над тим, як заощадити і при цьому заробити. «Більшість українців - 44% - не є вкладниками банків. На руках населення перебуває $40-60 млрд - це величезні суми поза банківською системою», - розповів Мамедов.

Як показують результати дослідження, респонденти в грошових питаннях довіряють у першу чергу членам сім´ї - 37,7%. Друзям і колегам довіряють 20,7%. Не потребують якихось порад 23,5% громадян. А ось співробітникам банків довіряють 7,4% співвітчизників. «Фінансова грамотність дуже важлива для розвитку суспільства, - зазначає директор KfW бюро в Києві Гуннар Вельцхольц. - Якщо порівнювати Україну та Німеччину, то в останній дуже високий рівень довіри до банків. Німеччина більше є країною вкладників, ніж інвесторів: 60% німців регулярно роблять заощадження і постійно економлять, на відміну від українців».

Зазначимо, що жителі України, згідно з дослідженням, економлять і зберігають кошти по-різному. 13% використовують споживчі кредити, 3,4% купують валюту, всього лише 2,1% українців позичають гроші друзям і рідним. Вкладаають в золото і ювелірні вироби 0,3% українців.
 


Джерело: Коментарі 04 липня 2013


Тегичоловіки і жінки,   фінанси

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".