Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Українки услід за європейками все частіше відмовляються від чоловіків

В Україні зросла кількість розлучень cеред молодих пар, які побралися без роздумів, йдеться в сюжеті ТСН. Тепер в Україні на розлучення зважуються легше і частіше, ніж колись.

За словами психологів, створений на емоціях закоханих шлюб, розпадається так само імпульсивно і швидко. У більшості випадків ініціатором розлучення в Україні стає жінка.

Психологи зазначають, що на відміну од радянських жінок, сучасні українки не бояться бути самостійними та самотніми. Вони вже майже цілком перейняли європейську тенденцію - не тримаються за невдалий шлюб, а починають шукати нове щастя. У РАГСах кажуть, що багатьох наречених, які обіцяли довго жити в любові і злагоді, розлучають уже через рік-два.

"Це молодь, яка дуже швидко прийняла рішення одружитись, і вони ж ще не мають дітей", - розповідає , керівник відділу держреєстрації актів цивільного стану Рада Дашутіна.

За даними експертів Інституту демографії, цьогоріч кількість розбитих сімей стала ще більшою - майже щотретя пара. Україна разом з Росією Бєларуссю лідирують по кількості розлучення на тисячу населення у Європі. Головною причиною розлучень психологи називають невміння говорити одне з одним про проблеми і радять звертатися по допомогу до фахівців. Водночас нині в Україні пару, яка розлучається, в РАГСІ ніхто не зупиняє.

"Ніякої бесіди - це не наш привілей, і ми не маємо права втручатись. Зараз настільки немає грошей у держави, що в штаті РАГСу психолога немає. Але адміністрація міста займається цим", - каже Дашутіна.

Зазначимо, що у 2008 році одружувалися майже на 25% рідше, ніж у 2007-му, а розлучаються все одно часто.

Причиною розлучення іноді стають дуже несподівані звички одного з членів подружжя. А клеєм, який утримує шлюб в цілісності можуть стати навіть гроші.

 


Джерело: NEWSru.ua 11 травня 2012


Тегирозлучення,   шлюб,   причини

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".