Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У парламентах Європи 85% жінок-депутаток стикалися з насильством та агресією — дослідження

В усіх країнах Європи близько 85% депутаток стикалися з проявами психологічного насильства в парламенті, стверджує нове дослідження міжпарламентського союзу та Парламентської асамблеї Ради Європи.
Згідно з доповіддю, саме жінки до 40 років більше піддаються насильству, а більшість парламентів країн не мають механізмів, які б давали жінкам висловитися.

Дослідження ґрунтується на твердженнях 123 жінок з 45 країн. З них 81 жінка обіймала посаду депутата, а 42 — штатні співробітниці парламенту.

Як зазначили у ПАРЄ, ця доповідь є першою з низки подібних, яка допоможе вибудувати глобальну картину проявів сексизму, насильства та агресії проти жінок у парламенті.

«На жаль, дослідження вказує на сумну реальність. Рух #MeToo (ЯТакож) не обійшов у світ політики. Поки нерівність між чоловіками і жінками існує, жодна жінка не буде убезпечена від насильства та агресії», — заявила голова ПАРЄ Ліліан Морі Паскьє.

Раніше в уряді затвердили стратегію протидії дискримінації жінок.

Згідно з дослідженням, проведеним Міжнародним валютним фондом, частка жінок серед учасників фінансової системи, складає близько 40%.

Хвиля звинувачень у сексуальних домаганнях почалася після публікації New York Times про домагання з боку голлівудського продюсера Харві Вайнштейна. Зокрема, продюсера звинуватили акторки Анджеліна Джолі й Гвінет Пелтроу. Пізніше голлівудська акторка Роуз Макгоун звинуватила Вайнштейна у зґвалтуванні. Британська акторка Кадіан Ноубл також сказала, що продюсер домагався її в готельному номері у французьких Каннах. Акторка Пас де ла Уерта заявила, що Харві Вайнштейн двічі її зґвалтував.


Джерело: hromadske.ua 17 жовтня 2018


Тегигендерна рівність,   права жінок,   жінки в політиці,   дискримінація жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми