Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Вінниці провели фестиваль рівних прав і можливостей

Громадські організації Вінниччини вирішили об’єднати всіх, кого турбує дотримання гендерних прав, бо це, за їхніми словами, проблема, яка стосується не лише жінок і чоловіків, це питання захисту та розвитку різних спільнот – інвалідів, переселенців, ветеранів АТО, дітей, пенсіонерів, жертв домашнього насилля, негетеронормативних осіб тощо. Аби дізнатися громадську думку провели перший інтерактивний фестиваль рівних прав та можливостей «INFEST». За словами його ініціаторки, директорки громадської організації «Відкрите суспільство» Світлани Ходакової, подібного громадського зібрання на Вінниччині ще не було.

«Проблема дотримання рівних прав та можливостей – це проблема безперешкодного руху до правової, безпечної для кожного держави. А в час розгортання конфліктної ситуації на території рідної країни відчуття небезпеки та соціальної несправедливості особливо загострюється. Мірилом ефективності подолання кризового стану стає дотримання гуманістичних цінностей у найскладніших ситуаціях, зокрема через забезпечення рівних прав та можливостей кожного. Тому головне завдання фестивалю – підвищити рівень гендерної культури та толерантності у відносинах один до одного, – каже Світлана. – Для участі у фестивалі ми запросили студентів з різних закладів. Разом з ними розроблятимемо стратегію розвитку толерантності і подолання дискримінації. Мріємо, щоб фестиваль за рівні права та можливості став щорічним і об’єднував довкола себе людей, які прагнуть підвищити гендерну культуру нашого суспільства».

Програма фестивалю складалася з кількох інтерактивних блоків, які дозволяли проводити і дискусії, і перформанси, і надавати безкоштовні консультації. Можна було подивитися виступи молодих артистів соціального театру, долучитися до роботи світового кафе, отримати навики з самооборони та просто вільно поспілкуватися за кавою.

 


Джерело: День 20 жовтня 2016


Тегигендерна рівність,   рівні права

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми