Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Першій грантовій школі для жінок відбувся офлайн урок

Навчання у Першій грантовій школі для жінок України, що реалізується в рамках проєкту «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють» за підтримки ERIKS Development Partner (Швеція) завжди неймовірно цікаве і корисне. Слухачки школи не тільки вчаться писати правильні заявки на отримання грантів, а й генерують ідеї для власного бізнесу і налагоджують корисні контакти. Однак черговий урок, що відбувся офлайн, перевершив усе.

Цього разу група складалась із жінок, що зараз мешкають у Києві: переселенок та матерів, у яких є діти з інвалідністю. Урок проходив на полунично-лавандовій фермі oLawander на Київщині. Провела його власниця Мирослава Лінська. Вона була відверта з гостями і не тільки розповідала їм про нюанси еко-бізнесу, а й відповіла на усі запитання. Ось лише невеликий перелік того, що ми дізналися від Мирослави:

• Лаванду часто плутають з лавандином – гібридною рослиною, яка виглядає яскравіше і аромат має сильніший, але використовувати так широко як лаванду лаввандин не можна;
• Просто вирощування лаванди – не вигідний бізнес, оскольки рослина вимагає багато догляду, а цвіте лише раз на рік впродовж місяця. Продукти з лаванди – косметичні олії та інша косметика, харчові приправи та прикраси для інтер`єру доволі дорогі, тож не можуть користуватися таким попитом, який би забезпечив надійні прибутки;
• Тому головний напрямок цього бізнесу – послуги для клієнтів, які приїжджають відпочиту у цю затишну міцсцину: лавандове поле - локація для фотосесій, затишне кафе з оригінальним лавандовим меню, зручні локації для відпочинку на природі. Навіть душ є для гостей!
• О, так, там є ще й поле еко-полуниці. Вона зріє з весни до пізньої осені і гості можуть самі її збирати! Усе що відвідувачі їдать на полі – входить у вартість квитка, але можна брати «на виніс», це буде коштувати 100 гривень за кілограм.

І слухачки і члени команди були у неймовірному захваті, як від чудового, дружнього до людей бізнес-проєкту Мирослави Лінської, так і від її розповідей та пояснень. «Точно знаю, це всесвіт подає знак через вашу сильну команду, що час змінюватися настав. Дякую Вам за крила , що виростають за спиною», - зауважила після поїздки одна із слухачок школи.

 

 

 

 

 

 


Джерело: Жіночий консорціум України 28 червня 2023


Тегиправа жінок,   бізнес,   самозайнятість,   ERIKS Development Partner

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми